Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes -3°C Zataženo

Možná se vám za zády smějí! Kvůli košili...

Možná se vám za zády smějí! Kvůli košili...
Košile na míru | zdroj: http://www.lepremier.cz/

Včera jsem zaslechl zajímavý rozhovor. Skupinka mužů pomlouvala společného známého, že nosí ohromné košile, které mu plandají. Okamžitě jsem musel odejít. Pomlouvání totiž nesnáším. Ale dotyčného mi bylo líto, tak jsem se rozhodl, že s tím něco udělám. Alespoň tímto článkem.

Jste průměrní? Nečtěte dál

V čem byl jeho problém? Konfekční košile se šijí na průměrné lidi. A on zřejmě průměrný nebyl. Upřímně: přijdete si vy průměrní? Já rozhodně ne.

Máte 180 cm a 82 kg? Ne? V tom případě je velká šance, že vám konfekční košile nebude sedět tak, jak by měla. S námi malými, tlustými, vysokými a štíhlými prostě obchody nepočítají. Možná je načase, abychom my přestali počítat s nimi.

Co ale dělat, když košile nutně potřebujete a konfekce vám nesedí?

Nebojte se, existuje řešení. Dřív naprosto běžná věc, která je dnes symbolem luxusu, i když si ji může dopřát téměř každý.

Seznamte se: košile na míru

Vaše babičky ještě možná pamatují dobu, kdy si šily většinu oblečení samy. Byla to fuška, ale mělo to jednu světlou stránku: když šijete na konkrétní postavu, oblečení pak mnohem lépe padne. Samozřejmě si dnes nemusíte svoji košili ušít sami. Nespadl jsem z hrušky. Žijeme přeci ve 21. století.

Můžete si ale košili nechat ušít přesně na svoji postavu za cenu, která se běžné konfekci významně blíží. A dát o tom vědět vyšitým monogramem.

Jak? Zkuste košili na míru od Le Premier!

Le Premier je mladá česká firma, která se zaměřuje primárně na košile, ale i obleky na míru, kvalitní kožené boty a ostatní doplňky. Prostě opravdový obchod pro muže.

Svoji první košili na míru si můžete objednat kompletně online, ale pokud budete mít cestu kolem, doporučuji stavit se v Pánské pasáží Na příkopech v Praze. Nemusíte si nic kupovat, jen se pokoukejte. Uvidíte, že takhle milou obsluhu jste ještě v obchodě neviděli.

Zdroje: