Dnes je středa 29. března 2023., Svátek má Taťána
Počasí dnes -4°C Dešťové přeháňky

Kategorie

Komerční sdělení

Největší mýty šířené o 5G na internetu

red 19. 2. 2020 INZERCE
V souvislosti s plánovaným zaváděním 5G sítí se otevírají nejen diskuse nad tím, jestli bude přínos 5G sítí dostatečně velký na to, aby vyvážil různá potenciální rizika s nimi spojená, ale vznikají i další mýty a nepravdy související s vysokým očekáváním od toho, co 5G přinese běžnému uživateli internetu. U nás se téma stalo frekventovanějším v době, kdy se budou dražit frekvence potřebné pro jejich provoz. Český telekomunikační úřad dokonce zřídil e-mailovou adresu, kde sbírá veškeré nesmyslné zprávy týkající se nepravdivých informací o 5G, a je připraven je na svých stránkách vyvracet.

Měli byste vůbec hledat půjčku bez registru?

Inzerce 3. 4. 2019 INZERCE
Když se vydáte pro půjčku do banky, můžete se spolehnout, že vyřízení bude zdlouhavé. Banka si nejdříve ověří vaši bonitu, stálý příjem, schopnost splácet, prohledá registry dlužníků.

Jak se bránit proti „energetickým šmejdům“

Srovnám.cz 2. 7. 2018 INZERCE
Každý z vás se nejspíše setkal se situací, kdy mu u dveří zazvoní cizí člověk, představí se pod hlavičkou renomované firmy, nebo dokonce jako zástupce České obchodní inspekce a následně pronese kouzelnou větu „můžete mi ukázat vaše účty za elektřinu?“. Díky asertivitě a trikům prodávajících pak spousta lidí může souhlasit i s něčím, co je pro ně ve finále nevýhodné.

Můžeme se těšit na transparentnější trh s energiemi?

Srovnám.cz 8. 6. 2018 INZERCE
Energetický regulační úřad (ERÚ) v květnu vydal nový Vzorový etický kodex obchodníka s elektřinou nebo plynem. Pod tímto trochu krkolomným názvem najdete kodex, či prohlášení, jehož cílem by měla být větší férovost dodavatelů a tím pádem vyšší ochrana spotřebitele. Takoví dodavatelé by měli být vůči svým zákazníkům transparentní a vstřícní v jednání.

Předčasné ukončení nevýhodné smlouvy s dodavatelem energií je možné. Jak na to?

Srovnám.cz 14. 5. 2018 INZERCE
Český trh s energiemi v tomto roce pravděpodobně zasáhne vlna zdražování. Trojice gigantů ČEZ, EON a Pražská energetika již oznámila zvýšení ceny elektřiny. Ostatní dodavatelé pravděpodobně nezůstanou dlouho pozadu. Někteří dodavatelé zároveň mění obchodní podmínky. Pokud se tak stane a váš dodavatel zdraží, nebo změní obchodní podmínky, máte právo bez sankcí a poplatků dodavatele vyměnit. Na plánovaném zdražení tak paradoxně můžete vydělat. Poradíme vám, jak na to.

Velikonoční výslužka trochu jinak? Vykoledujte si místo pochutin menší poplatky za energie

Srovnám.cz 29. 3. 2018 INZERCE
Velikonoce jsou prošpikované tradicemi. Od půstu, přes beránka, až po pomlázku pro chlapce i tatínky, která má v závislosti na věku koledníka celou řadu podob. Na mladší ročníky čeká za básničku a vyšlehání odměna v podobě kraslice či čokoládového pamlsku, zatímco starší ročníky volí raději tekutou odměnu, za kterou je ale doma ve většině případů nepochválí. Co kdyby ale právě tatínkové zkusili zaběhnuté zvyky změnit a přinesli domů výslužku, za kterou dostanou pochvalu, protože z ní bude těžit celá rodina?

Nafukovací matrace? Záruka pohodlí nejen pro vaše hosty

Inzerce 27. 3. 2018 INZERCE
Doba se mění a s ní i nafukovací postele, které už dávno nepředstavují jen nouzové řešení, když vaši hosté nemají kde složit hlavu. Ať už tedy přemýšlíte o provizorní posteli pro návštěvy domů nebo na chatu, zapomeňte na všechny vyfukující se tenké karimatky a seznamte se s nafukovacími matracemi dnešní doby. Překvapí vás svou pohodlností i dlouho životností.

Změnou dodavatele energií mohou domácnosti ušetřit tisíce korun ročně

Srovnám.cz 26. 3. 2018 INZERCE
Nedávný průzkum agentury STEM/MARK překvapivě ukázal, že Češi nevědí, jak snadné je změnit dodavatele energií, že probíhá pouze na papíře a že změnou mohou ušetřit nemalé částky. Agentura zpracovala průzkum Energetické gramotnosti obyvatel ČR za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu.