Dnes je středa 7. prosince 2022., Svátek má Ambrož a Benjamín
Počasí dnes 0°C Smíšené přeháňky

Jiří, kde máš lidi? Bulvár ztrapňuje Paroubka fotkami

Jiří, kde máš lidi? Bulvár ztrapňuje Paroubka fotkami
Jiří Paroubek | zdroj: Parlamentnilisty.cz

Paroubek si společně s Jiřím Šlégrem připravili pro návštěvníky řadu pozorností. Pivo a limonádu zdarma, květiny pro ženy, pro děti balónky a skákací hrad- jenže obyvatele obce na Chomutovsku to stejně nepřilákalo. Bulvární deník Blesk zdokumentoval údajné absolutní fiasko někdejšího politického buldozeru. Materiál nese křiklavý nadpis "Jirko, kde máš lidi?"

Před pódiem, na kterém kromě Paroubka v ležérně rozepnutém svetru řečnil Jiří Šlégr a několik stranických kandidátů, nebyla podle fotografií ani noha. Skupinka žen sledovala mítink z druhé části náměstí, ovšem bylo prý evidentní, že se přišli na předvolební pouť podívat spíše ze zvědavosti. Sedm židlí před pódiem zelo beznadějně prázdnotou.

Když si bulvární novináři chtěli prázdné hlediště zdokumentovat, zasáhl prý z pódia místopředseda strany Jiří Šlégr. Rychle přivolal zaměstnance kampaně Národních socialistů, kteří obsadili většinu míst k sezení a následně vytvořili řečnícími Jiřímu Paroubkovi i iluzi potlesku. Z fotek přitom bylo zřejmé, že je proslovy vůbec nezajímají.

Zdroje: