Dnes je čtvrtek 19. května 2022., Svátek má Ivo
Počasí dnes 25°C Skoro jasno

Hájek se opět pustil do médií: Političtí rasisté, Havlovi extremisté

Hájek se opět pustil do médií: Političtí rasisté, Havlovi extremisté
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Prezidentova vicekanléře Petra Hájka zaujal příběh bývalého neonacisty Filipa Vávry, který má údajně díky zásahům policie problém sehnat práci. Na tento případ upozornily ParlamentníListy.cz. Hájek poskytl redakci exkluzivní vyjádření k případu.

Hájek, známý svými „politicky nekorektními" názory, oceňuje, že se do této „temné" problematiky někdo vůbec pouští. Míní, že to chce pěknou dávku odvahy.

Havlistická média likvidují třídní nepřátele

„Vždyť havlistická média úspěšně rozdělila společnost podle bolševického metru na občany různých kategorií: Na nositele „správných", tedy politicky korektních názorů, kteří mají všechna práva a svobody. Jejich oponenti jsou třídní nepřátelé, které je třeba zničit. Nemají svobodu slova, za své názory chodí už i do vězení, stát práva pro ně neplatí, jsou mediálně lynčováni, společensky, profesně i existenčně likvidováni. Bolševické myšlení i praxe, přes kopírák opsaná z doby totality, v níž ideově pramení," uvedl vicekancléř.

Podle Hájka to nezakrytě to vyjádřil v České televizi, kterou vicekanléř označil za „odvelené pracoviště" Bakalova Respektu, jehož šéfredaktor Erik Tabery, když kritizoval českého prezidenta: „Jsou věci, o kterých se ve slušné společnosti prostě nemluví."

Celý článek na ParlamentniListy.cz