Dnes je neděle 24. ledna 2021., Svátek má Milena
Počasí dnes -1°C Smíšené přeháňky

Číňanka strávila po rozchodu s přítelem tři dny v KFC

Číňanka strávila po rozchodu s přítelem tři dny v KFC
Ilustrační snímek | zdroj: ThinkStock

Říká se, že láska prochází žaludkem. Dost možná, že i rozchod. Příběh šestadvacetileté Tan Shenové budiž tomu důkazem. Číňanka se krátce po rozchodu se svým přítelem potřebovala jídlem natolik uklidnit, že strávila tři dny v kuse v pobočce rychlého občerstvení KFC.

Tan zavítala do provozovny zmíněného rychlého občerstvení v provincii Sečuan jen krátce poté, co se rozešla se svým přítelem, se kterým byla několik let. Na uklidněnou místo obligátní čokolády zvolila kuřecí speciality plukovníka Sanderse.

"Když jsem začala jíst, zjistila jsem, že potřebuji mnohem více času na přemýšlení, tak jsem v restauraci setrvala a objednávala a objednávala," uvedla Tan pro čínská média.

Čemu se Tan dobrala, není známo. Jisté je jen to, že v restauraci strávila více než tři dny, z čehož měla pochopitelně radost hlavně obsluha restaurace. "Jsme tu nonstop. Tan tu byla přes tři dny a myslím, že jsme si na sebe za tu dobu zvykli. Bude nám tu chybět. Známe její příběh, s kterým se nám svěřila a vím, že i my jí budeme chybět," uvedl číšník Jiang.

Dodejme, že Tan si kvůli své anabázi v KFC vzala týdení volno u svého stávajícího zaměstnavatele.
    

Zdroje:
Vlastní

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma