Dnes je středa 18. května 2022., Svátek má Nataša
Počasí dnes 9°C Skoro jasno

Chcete být IN? Přijďte na INNER WINNER … firemní sekci Evolution, největšího veletrhu vzdělávání v ČR!

Chcete být IN? Přijďte na INNER WINNER … firemní sekci Evolution, největšího veletrhu vzdělávání v ČR!
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Veletrh EVOLUTION – veletrh vzdělávání a osobního rozvoje je novým přírůstkem do rodiny veletrhů BIOSTYL, ECOWORLD, ESOTERIKA, které se uskuteční od 8. do 10. dubna 2011 na holešovickém výstavišti.

Veletrh EVOLUTION 2011 a jeho sekce Inner Winner je projekt, navazující na již zavedené značky veletrhů BIOSTYL, ESOTERIKA a ECOWORLD. Tyto projekty pravidelně přitahují velmi širokou skupinu návštěvníků, pro které je „OPEN MINDS“ životním krédem. Ve spojení se zaměřením dalších tří souběžně probíhajících veletrhů dává tato akce všem svým návštěvníkům komplexní přehled v oblasti moderního, dynamického a přitom zdravého životního stylu.

EVOLUTION 2011 je skladbou vystavovatelů zaměřen na ty, kteří chtějí dále rozvíjet svůj profesionální i osobní růst, chtějí originálně trávit svůj volný čas, nebo se chtějí naučit efektivně a přitom aktivně odpočívat. Ne veletrhu se setká na jednom místě mnoho vzdělávacích a rozvojových stylů, vedle vystavovatelské části je připraven také bohatý program pro širokou veřejnost, speciální sekce INNER WINNER zaměřená na korporátní vzdělávání (zpoplatněná sekce), návštěvnická soutěž a mnoho dalšího.  Kromě přednášek a seminářů se můžete těšit na interaktivní programy (například společné bubnování, praktické ukázky koučovacích metod, ukázky relaxačních technik a cvičení, atd.).

Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet Firewalking - chůzi po žhavém uhlí. Akreditovaná metoda FIRE®(Firewalking Institute of Research and Education, USA) není „šamanská“ metoda, ale vychází z nejnovějších poznatků neurologů o fungování lidského mozku a jeho reakci na změny v našem životě. Milionům lidí na celém světě pomáhá bořit omezující hranice, objevovat jejich potencionál a plně jej využít. Přechod přes žhavé uhlí není samoúčelný, nejde o adrenalinový zážitek. Jedná se zde o metaforu překonání našich bloků, které nám brání žít šťastnější život. Když dokážete naprogramovat svůj mozek k přechodu přes oheň, získáte zkušenost, že mozek lze programovat k úspěchu. Zveme Vás k překročení hranice toho, co je běžně možné. Společně přejdeme přes 500 °C žhavé uhlí

Fireworking zdroj: tisková zpráva

Firemní sekce INNER WINNER sekce je zaměřena na nejnovější trendy ve firemním vzdělávání

Projekt si klade za cíl představit nejnovější trendy korporátního vzdělávání, které jsou již součástí celosvětového „OPEN MINDS“ dění. Během 3 dní se uskuteční 27 workshopů, 9 interaktivních přednášek a koncept „korporátní čajovna“ - místo pro networking, koučovací středisko – místo, kde se potkají všechny styly koučování. Mezi tématy se objeví například firemní konstelace, neuro leadership, vědomý business, korporátní drama, sebe koučování, transformační leadership, gamestorming, NLP … Témata prezentují špičkoví zahraniční i domácí lektoři a koučové.

Na otázky o veletrhu EVOLUTION odpovídá jeho programový ředitel - Jiří Vokáč Čmolík.

Co znamená vnitřní vítěz? Proč se tak jmenuje firemní sekce veletrhu Evolution?

Inner Winner navazuje na tradici zakladatelů stylu koučování Timothy Gallwaye a Johna Whitmorea (Inner Game). Inner Winner je vnitřní vítězství člověka sama nad sebou, které se týká všech – manažerů, stejně jako koučů, lektorů, vzdělávacích agentur a nadnárodních korporací. Jde o sebeuvědomění a naplnění svého vnitřního smyslu bez potřeby konkurenčních bojů. Jde o naplnění smyslu jedinců i jednotlivých společností. Korporátní sekce INNER WINNER je místem sdílení nových trendů ve vzdělávání a osobnostním rozvoji, místem setkávání, místem pro inspiraci a objevení nových možností a kontaktů.

Jak vůbec vznikla myšlenka na veletrh Evolution?

Před rokem mě můj přítel Ctirad Hemelík, ředitel veletrhů Biostyl, Ecoworld, Esoterika, pozval jako jednoho z hostů programu veletrhu Esoterika s korporátním bubnováním. V kontextu Esoteriky jsem byl opravdu za „exota“… Nicméně jsem tam potkal mnoho „maskovaných“ manažerů, kteří se přede mnou krčili do ohrnutých límečků s otázkou: Co vy tady, Jiří? Bylo jich opravdu hodně a byli z opravdu velkých firem. Během rozhovorů s nimi jsem zjistil, že hledají inspiraci a „něco nového“, „něco opravdového“ … Když jsem tuto zkušenost sdílel se Ctiradem, bylo rozhodnuto a vznikl čtvrtý veletrh zaměřený na vzdělávání a osobnostní rozvoj. Byl jsem pověřen vytvořením firemní sekce, která je zaměřená na současné celosvětové trendy ve firemním vzdělávání.

Jaká jsou hlavní témata firemní sekce?

Mezi tématy se objeví například koučování a sebekoučování, emoční inteligence, neuro leadership, ženský leadership, korporátní drama, firemní konstelace, neuro lingvistické programování, myšlenkové mapy, rozvoj managementu, vědomý business, atd., celkem bude prezentováno 36 tématických okruhů.

Jaká byla kritéria pro výběr lektorů a řečníků?

Na základě referencí prezentují témata vždy špičkoví lektoři a koučové, kteří zastupují v dané oblasti světové trendy. Za důležitý pokládám fakt, že prezentace se nedají koupit. Díky tomu dostaly prostor také různé školy a přístupy k jednomu tématu.

Na jaké osobnosti se můžeme v rámci INNER WINNER těšit?

Zajímavou součástí je korporátní čajovna s CEO velkých společností, kteří na sobě a ve svých společnostech úspěšně aplikují principy inner winner. Jedná se například o Táťanu le Moigne, CEO Google, Muriel Anton, CEO Vodafone, Jiří Pavlíček, JNJ, atd. S těmito osobnostmi si můžete nad šálkem čaje popovídat o jejich příběhu a příběhu jejich úspěšných společností.  Ze špičkových lektorů jmenujme například Jana Bílého, Magdalenu Vokáčovou, Evu Velechovskou, Tomáše Hajzlera, Jana Holeyšovského, Terezu Kalinovou, Zoricu Gajíc a další brilantní osobnosti.

Co je cílem veletrhu Evolution, konkrétně firemní sekce INNER WINNER?

Aby celosvětové trendy dostaly prostor také v naší republice, aby se věci daly do pohybu…

Programový ředitel, více než 10 let vytváří, organizuje a školí vzdělávací programy na téma leadership, neuro leadership a transformační leadership v ČR i v celé Evropě.  Je supervizorem projektu korporátní bubnování pro oblast Střední a Východní Evropy. Jiří je členem Neuroleadership Institutu, vede také vědecké experimenty v Ústřední Vojenské nemocnici v Praze s týmem neurologů na fMRI, skenování mozku a jeho výzkum při transformačních technikách.

 BIOSTYL          - 6. ročník veletrhu zdravé výživy a zdravého životního stylu

ESOTERIKA     - 7. ročník veletrhu alternativního životního stylu

ECOWORLD    - 3. ročník veletrhu ekologie a trvale udržitelného rozvoje

EVOLUTION    - veletrh vzdělávání a osobního rozvoje

Výstaviště Praha - Holešovice

Průmyslový palác, Venkovní plocha

170 90  Praha 7 - Holešovice

Zapojení návštevníků zdroj: tisková zpráva

otevřeno: 

pátek        08.4.2011      10:00-18:00
sobota     09.4.2011       10:00-18:00
neděle      10.4.2011      10:00-17:00   

Veletrhy pořádá společnost Felicius Media ve spolupráci s Incheba Praha s.r.o.
Generálním partnerem veletrhu Evolution je společnost INNER WINNER, partnery jsou společnosti EduCity, Top Vision, ČSRLZ, HR Forum. Hlavním mediální partnerem je Tiscali.cz.