Dnes je sobota 23. ledna 2021., Svátek má Zdeněk
Počasí dnes 5°C Občasný déšť se sněhem

Čeští lvi K-1 se poprvé v Praze utkají s elitou válečníků z Číny

Čeští lvi K-1 se poprvé v Praze utkají s elitou válečníků z Číny
zdroj: Archiv

Do Prahy míří nejlepší bojovníci K-1 až z dalekého asijského kontinentu. Ve čtvrtek 19. dubna v 19 hodin ve sportovní hale Královka se výběr nejlepších českých zápasníků v K-1 postaví proti špičkovým válečníkům z „Říše středu“. Galavečer Česko vs. Čína nabídne unikátní show pod taktovkou organizace XFN.

České barvy bude hájit například i Sandra Mašková, která v kickboxu vybojovala zlato na Světových hrách a nedávno skvěle debutovala v MMA. Souboj s Čínou označuje za velkou výzvu: „Čeští bojovníci dostali na výběr ber, nebo nech být. Nemohli jsme si vybrat soupeře. Nastoupí na nás čínská elita a my se s tím musíme popasovat. Bude to obrovská zkušenost. Nevím, co od toho očekávat, ale jsem připravena na nejhorší.

Kromě Maškové nebudou mezi šestnácti provazy chybět ani další skvělí bojovníci, jako je Jan Soukup, Jiří Žák, Anatoli Hunanyan, Vašek Sivák nebo Michaela Kerlehová.

Megashow bojových sportů doplní speciální duel, který sice nebude mezikontinentální, dokonce ani mezinárodní, ale kvůli kterému již všichni čeští fanoušci MMA nemohou dospat. Utkají se spolu čeští obři Luboš Raušer a Michal Reissinger, bývalí kolegové z Hanuman Gym Praha a velcí rivalové, mezi kterými to nejen na sociálních sítích jiskří už dlouho před soubojem.

Dlouho očekávaný střet dvou českých velikánů a unikátní souboje s čínskými bojovníky si nenechte ujít 19. dubna od 19.00 v pražské hale Královka.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma