Dnes je pondělí 2. srpna 2021., Svátek má Gustav
Počasí dnes 22°C Dešťové přeháňky

Zuzaně Paroubkové došla trpělivost s Petrou: Nehaž špínu na jiné

Zuzaně Paroubkové došla trpělivost s Petrou: Nehaž špínu na jiné
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

O svém bývalém manželovi ani jeho nové partnerce Petře se Zuzana Paroubková v minulosti bavit nechtěla. Její mlčení prolomily až výroky o političkách, které se do vysokých funkcí dostaly díky sexu.

Připravila ji o manžela a teď ještě napadá jiné. To už bylo moc i na Zuzanu Paroubkovou, která jinak o své sokyni Petře, která jí odloudila dlouholetého životního partnera Jiřího Paroubka, bývalého předsedu ČSSD, pro média mluvit nechtěla. „Osobní nespokojenost, nenaplněné ambice, křivdu nebo vztek je nedůstojné ventilovat házením špíny na jiné," řekla bývalá manželka expremiéra pro deník Blesk.dv

Reagovala tak na výroky Petry Paroubkové o tom, že nové političky se do vysokých funkcí dostaly díky sexu. Paní Zuzaně tak zřejmě došla trpělivost s prostořekou Petrou, která jí doslova ukradla manžela, a dostala se tak na titulní stránky novin. V kuloárech se totiž šušká, že se s Paroubkem blonďatá tlumočnice intimně stýkala za Zuzaninými zády už v roce 2005. To bylo ještě v dobách, kdy byl její bývalý muž premiérem.

Celý článek najdete na ParlamentniListy.cz