Dnes je středa 20. ledna 2021., Svátek má Ilona
Počasí dnes -1°C Oblačno

Zuzaně Paroubkové došla trpělivost s Petrou: Nehaž špínu na jiné

Zuzaně Paroubkové došla trpělivost s Petrou: Nehaž špínu na jiné
Placeholder | zdroj: Archiv

O svém bývalém manželovi ani jeho nové partnerce Petře se Zuzana Paroubková v minulosti bavit nechtěla. Její mlčení prolomily až výroky o političkách, které se do vysokých funkcí dostaly díky sexu.

Připravila ji o manžela a teď ještě napadá jiné. To už bylo moc i na Zuzanu Paroubkovou, která jinak o své sokyni Petře, která jí odloudila dlouholetého životního partnera Jiřího Paroubka, bývalého předsedu ČSSD, pro média mluvit nechtěla. „Osobní nespokojenost, nenaplněné ambice, křivdu nebo vztek je nedůstojné ventilovat házením špíny na jiné," řekla bývalá manželka expremiéra pro deník Blesk.dv

Reagovala tak na výroky Petry Paroubkové o tom, že nové političky se do vysokých funkcí dostaly díky sexu. Paní Zuzaně tak zřejmě došla trpělivost s prostořekou Petrou, která jí doslova ukradla manžela, a dostala se tak na titulní stránky novin. V kuloárech se totiž šušká, že se s Paroubkem blonďatá tlumočnice intimně stýkala za Zuzaninými zády už v roce 2005. To bylo ještě v dobách, kdy byl její bývalý muž premiérem.

Celý článek najdete na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,120 26,200
USD 21,510 21,630
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma