Dnes je neděle 22. května 2022., Svátek má Emil
Počasí dnes 12°C Polojasno

Zloba v ČSSD: Paroubková odhalila, kdo všechno podrazil Jiřího

Zloba v ČSSD: Paroubková odhalila, kdo všechno podrazil Jiřího
zdroj: Mediafax

Soudě podle množství ukázek z knihy Petry Paroubkové, jimiž média častují čtenáře, bude o dílko manželky bývalého předsedy ČSSD velký zájem. V ukázce z webu Reflex.cz si autorka nebrala žádné servítky při charakteristice bývalého volebního manažera Jaroslava Tvrdíka.

Po volebním Pyrrhově vítězství sociální demokracie v květnových parlamentních volbách panovalo v táboře ČSSD velké zklamání. „Na chvíli jsem souhlasila s B. Sobotkou, že by Jirka měl rezignovat v jiný den než ti ostatní předsedové, ale vzápětí mě to přešlo. Nikdo mi nebyl schopen odpovědět na jednoduchou otázku, kdo za ním bude stát," vzpomíná Paroubková.

„Neodpověděli, zamluvili to. Tak jsem se zeptala podruhé s tím, že poprvé mi neodpověděli. Zase nic. Jen prázdné řeči. Jen Zdeněk (Škromach) se na mne podíval a v tu chvíli jsme si rozuměli i beze slov. Roman Onderka mi sice poslal sms ´co by Jiří opravdu chtěl?‘, ale vím, že to bylo jen prázdné gesto," domnívá se manželka bývalého šéfa ČSSD.

Vybavuje si i volebního manažera Jaroslava Tvrdíka, jak několikrát opakoval, že s Paroubkem samozřejmě končí i on. „Jeho však nikdo nepřemlouval. A přesto zůstal. Nechci být k Jardovi hrubá ani nespravedlivá, nebylo by to fér. Mě vlastně nikdy nic špatného neudělal. Jen se k mému muži zachoval jako to zvíře, ze kterého je vepřové," opíše Paroubková několika slovy označení pro Tvrdíka.

Celý článek na ParlamentniListy.cz