Dnes je čtvrtek 19. května 2022., Svátek má Ivo
Počasí dnes 8°C Skoro jasno

Zastupitelka TOP 09 odhalila bujnou hruď před fotografy

Zastupitelka TOP 09 odhalila bujnou hruď před fotografy
zdroj: Mediafax

Herečka, modelka, moderátorka, podnikatelka a nově zvolená zastupitelka za TOP 09 Kateřina Kornová vyrazila na relaxační víkend do Lázní Bělohrad. To však nenechalo chladným jednoho z opozičních politiků na Praze 1.

"Vypnula jsem telefony a relaxovala. Odpočívala jsem na kosmetice, masáži nebo bahenním zábalu. S Filipem jsme plavali nebo odpočívali ve vířivce. Bylo to naprosto úžasné a cítím se jako znovuzrozená," prozradila Kornová, která před několika dny navštívila luxusní resort Tree of Life. A právě fotografie "z místa činu" vyprovokovaly opozičního zastupitele k nezvyklé reakci.

"Je to moc hezká žena, to ano, ale na mě to spíše působí jako kalendář těch dam z Věcí veřejných. Prostě marketing pro TOP 09. Nemyslím, že by politička měla vystupovat tímto způsobem. Pikantní fotky patří do světa šoubyznysu a ne na pole volených zastupitelů," sdělil ParlamentnímListům.cz politik, který si však nepřál být jmenován. Proč? "Já se na rozdíl od jiných nepotřebuji medializovat kritikou jiných. Za mě hovoří činy! To tam, prosím, laskavě napište," nařídil redakci.

Celý článek na ParlamentniListy.cz