Dnes je neděle 22. května 2022., Svátek má Emil
Počasí dnes 12°C Polojasno

Primácký moderátor ministrovi: Co vy děláte? Skoro nikdo vás nezná

Primácký moderátor ministrovi: Co vy děláte? Skoro nikdo vás nezná
zdroj: Mediafax

Nedělní Partie televize Prima řešila otázku českého zemědělství. Především pak možné zvýšení cen potravin a špatnou situaci lokálních zemědělců a potravinářů. Diskutovat přišli ministr zemědělství a jeho stínový protějšek.

"Moderátor Punčochář poslední dva týdny překvapuje," řekl ParlamentnímListům.cz analytik Břetislav Polách. "Minulý týden zaskočil ministra vnitra, nyní to schytal ministr zemědělství. (Radka) Johna se přeci první otázkou zeptal, jestli ještě pořád platí, že je šéf Věcí veřejných a vnitra, (Ivanovi) Fuksovi rovnou připomněl poslední výzkum popularity STEMu, kde ho přibližně 60 procent respondentů označilo jako toho, koho vůbec neznají," dodal Polách.

"Co vy tam vůbec děláte?" ptal se Punčochář s mírným úsměvem zaskočeného ministra za ODS. "Já si myslím, že náš resort není ten, který by měl plnit přední stránky prestižních deníků," reagoval. "Já si pro změnu myslím, že kdybychom se během pořadu dostali k tématu Lesů České republiky, jistě by se pár témat, o nichž by se dalo psát, našlo," kontroval Michal Hašek.

Celý článek na ParlamentniListy.cz