Dnes je pátek 20. května 2022., Svátek má Zbyšek
Počasí dnes 28°C Místy bouřky

Paroubek mládeži: Já, papaláš, s vámi půjdu na Nečase

Paroubek mládeži: Já, papaláš, s vámi půjdu na Nečase
zdroj: tisková zpráva

Pár dnů před začátkem školního roku oslovil expředseda ČSSD Paroubek na Facebooku mladé lidi a zeptal se jich, zda nechystají před Úřadem vlády nějakou hezkou manifestaci.

Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek se na Facebooku obrátil k mladým středoškolákům a vysokoškolákům, kteří se dle jeho slov loni i letos snaživě zapojovali na Facebooku do kampaní a diskusí, kde se nechali vystrašit pádem naší země do řeckých poměrů i návratem komunistické diktatury pod jeho vedením. „Ale píši i těm z Vás, kteří jste osobně navštěvovali mítinky ČSSD před volbami, abyste vlastním tělem bránili, tak jak Vy jste to chápali, obelhávání veřejnosti," uvádí Paroubek.

Připomíná jim, že šéf volební kampaně ODS Ivan Langer a PR agentury s ním spolupracující jen trochu využili pro svou věc jejich neutuchajícího entuziasmu a zápalu pro věc svobody, demokracie a modernity. „Ten Paroubek je papaláš a kolotočář a vlastně horší nežli komunista. A sociální demokracie je něco podobného jako normalizační komunistická strana," ironizuje bývalý šéf ČSSD.

Celý článek najdete na ParlamentniListy.cz