Dnes je pondělí 16. května 2022., Svátek má Přemysl
Počasí dnes 10°C Oblačno

Paroubek: MFD jde po mně a může za úspěch VV a TOP 09

Paroubek: MFD jde po mně a může za úspěch VV a TOP 09
zdroj: tisková zpráva

Bývalému předsedovi ČSSD tentokrát zvedl mandle článek Mladé fronty Dnes nazvaný „Kus nedávné historie: Paroubek a Topolánek jako bratři v triku“.

Jiří Paroubek ve svém textu na sociální síti Facebook kritizoval údajnou nevyváženost deníku MF Dnes v přístupu k jeho osobě.

„I on pomohl k moci, tímto pojetím politiky a práce novináře, politické odnoži firmy ABL v podobě Věcí veřejných, a TOP 09, coby politického projektu elitních lidovců, pomohl vytvořit chiméru nové politické strany," obvinil bývalý šéf socialistů zástupce šéfredaktora Michala Musila z neobjektivnosti.

MF Dnes je plná neobjektivních pisálků

I jeho kolegové na tom prý nejsou o moc lépe. „Nedávno jsem se musel ohradit proti naprostému překrucování reality a nedávné historie zpravodajským článkem redaktora Václava Dolejšího, který naprosto překroutil fakta, a některá dokonce zamlčel, okolo ztráty důvěry vlády Mirka Topolánka na jaře minulého roku," napsal Paroubek.

Celý článek na ParlamentniListy.cz


Politik na odpočinku Paroubek se mimo jiné pozastavuje nad tím, že ač odešel z vrcholné funkce, tak se mu MF Dnes stále intenzivně věnuje. „MFD asi stále nemůže zřejmě rozdýchat, že jim nejsem ochoten poskytnout rozhovor," dovozuje expředseda ČSSD.