Dnes je středa 18. května 2022., Svátek má Nataša
Počasí dnes 21°C Skoro jasno

Onderka zuří. Jeho klip s buldočkem unikl na veřejnost dříve

Onderka zuří. Jeho klip s buldočkem unikl na veřejnost dříve
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Slavnostní „třešničkou na dortu“ při úterním startu volební kampaně ČSSD v Brně měl být více než minutu dlouhý pohodový videoklip, ve kterém buldoček primátora Brna Romana Onderky provází a komentuje páníčkovu procházku městem. Překvapení se ale nekonalo.

Většina už totiž procházku patriota Romana Onderky viděla a hlas jeho psa v podání herce Zdeňka Junáka (Četnické humoresky) slyšela den před tím na serveru Novinky cz. „S tím, kdo za únikem klipu stojí, si to ještě vyřídím," uvedl brněnský primátor Roman Onderka (ČSSD). A i když se to v kampani nazvané a koncipované „Fandíme Brnu" nikde vyloženě neříká, je jasné, že její hlavní cíl je nejen ve volbách do zastupitelstva zvítězit, ale udržet na postu prvního muže druhého největšího města republiky, právě Romana Onderku.

„Je to tak. Myslím, že jsme jediná strana, která jde do voleb a už předem se může zaručit, koho v případě vítězství posadí do primátorského křesla. Ostatně říká se, že je v bitvě mnohem snazší dobýt pozice, než je pak udržet. A my chceme voliče požádat, aby nám umožnili dokázat, že na dobytých pozicích nejsme náhodně a mohli tak i v dalším období dokončit vše, co jsme myslíme, docela úspěšně v Brně započali," doplnil šéf brněnské ČSSD a volební kampaně Jeroným Tejc.

Celý článek na ParlamentniListy.cz