Kajínek má naději, jásá advokátka Slámová

Klára Slámová, advokátka Jiřího Kajínka, vítá novou vlnu zájmu o případ svého klienta. Že má Kajínek naději zmínil i nový ministr vnitra Radek John.
"Moje stanovisko k případu pana Kajínka se nezměnilo. Vím, že můj klient dvojnásobnou vraždu nespáchal a o obnovu jeho případu budu nadále usilovat," řekla Slámová pro Prvnízprávy.cz.
Na Kajínkův případ po letech znovu upozornil nový ministr vnitra Radek John. Prý má k dispozici určité nové poznatky. John je známý ze své dřívější pozice reportéra v pořadu Na vlastní oči.
Několik dílů tohoto investigativního pořadu se zabývalo právě Kajínkem. "Jsem po všech reportážích, které jsem o Kajínkovi natočil, přesvědčen o tom, že on nevraždil," řekl v publicistickém pořadu České televize reportér Josef Klíma, tehdejší ministrův kolega.