Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes 0°C Zataženo

HUAWEI představuje vítěze AppGallery Editors‘ Choice Awards 2022 na WebSummitu

HUAWEI představuje vítěze AppGallery Editors‘ Choice Awards 2022 na WebSummitu
zdroj: Huawei

HUAWEI, přední světová technologická společnost, odhalila vítěze AppGallery Editors‘ Choice Awards 2022 a Grow with Huawei Awards 2022. Vítězové byli tento týden vyhlášeni na prestižní gala události Web Summit v portugalském Lisabonu, která přilákala více než 100 účastníků včetně předních vývojářů aplikací, agentur a poskytovatelů obsahu. Ceny oslavují ty nejlepší aplikace a hry dostupné v AppGallery a vůbec poprvé se ocenění dočkali také zástupci obchodních partnerů a tvůrců, kteří spolupracují s HUAWEI na oslovení nových uživatelů, větším množství stažení i lepší monetizaci.

Ocenění bylo možné získat v pěti kategoriích na základě jejich inovativnosti, uživatelské zkušenosti, příběhu, designu a dostupnosti. Editorské týmy z jednotlivých zemí Evropy takto vyhodnotily pět nejlepších aplikací a pět nejlepších her, které za poslední rok pozitivně ovlivnily životy uživatelů.

Vítězové AppGallery EditorsChoice Awards za nejlepší aplikace:

 • Nejlepší ekologická aplikace – Moovit
 • Nejlepší zdravotní aplikace – Yazio
 • Nejlepší nezbytná aplikace – Revolut
 • Nejlepší aplikace pro osobní rozvoj – Kahoot!
 • Nejlepší populární aplikace – Smule

Vítězové AppGallery EditorsChoice Awards za nejlepší hry:

 • Nejlepší rodinná a odpočinková hra – My Talking Angela 2
 • Nejlepší RPG hra – Summoners War
 • Nejlepší populární hra- Infinity Kingdom
 • Nejlepší sportovní hra – Fishing Clash
 • Nejlepší strategická hra – Lords Mobile

Top hry a oblíbené aplikace jsou uživatelům vždy k dispozici v AppGallery tak, aby jim nabídly nekonečné hodiny nadšení, výzev a interakcí. Jsou také součástí základů, na kterých Huawei upevňuje svou pozici třetího největšího globálního mobilního ekosystému.

KV_1920x1080(2) zdroj: Huawei

Business Awards

Letos přidal Huawei několik cen za rozvoj byznysu a růst partnerů a agentur, které spolupracovaly se společností s cílem využít klíčových služeb HMS. Patří mezi ně HUAWEI Browser, Petal Search a HUAWEI Ads. Petal Search od spuštění služby v roce 2022 rozšířil svou síť inzerentů devětkrát a síť vydavatelů o čtyřnásobek. Huawei Ads se zaměřuje na kvalitní provoz a data první strany, která získala ocenění za svůj závazek poskytovat inzerentům vysoce kvalitní kampaně. Je také součástí řešení pro růst napříč službami společnosti Huawei, jejichž cílem je otevřít nové příležitosti pro uživatele a partnery v rámci ekosystému HMS.

Vítězové AppGallery Grow with Huawei Awards:

 • Nejlepší inzerent – Flashscore ((Ceská republika), Mediaset Infinity (Itálie)
 • Nejlepší agentura – Avow (Německo), Havas Media Group (Portugalsko)
 • Nejlepší vydavatel – Outfit 7 Limited (Kypr), AppGeneration (Portugalsko)
 • Nejúspěšněji rostoucí partner – mrge (Německo), Admitad (Německo), FREE NOW (Německo), Zeropark (Polsko), SQUID (Švédsko)

„Ocenění AppGallery EditorsChoice Awards je oslavou zábavy a pozitivní podpory životního stylu, kterou naše nejlepší aplikace a hry denně poskytují zákazníkům Huawei, řekl Jaime Gonzalo, víceprezident Huawei Mobile Services Europe. „Poprvé jsme je oznámili na Web Summitu, což bylo fantastické fórum pro uznání inovací a kreativity, které naši uživatelé nacházejí v AppGallery. Ocenili jsme také úspěchy, kterých dosáhli naši partneři, kteří s námi spolupracovali na podpoře aktivace, zpeněžení a udržení uživatelů. Nejen že pomáhají vytvářet úspěšné pracovní vztahy, ale podporují také lepší zapojení našich uživatelů.

v4_Editor's_Choice_Award_2022 zdroj: Huawei

AppGallery poskytuje uživatelům možnost volby, pokud jde nejen o aplikace a hry, ale také o řadu služeb s přidanou hodnotou. Díky propojenému ekosystému Huawei Mobile Services (HMS) mohou uživatelé AppGallery těžit z bezproblémového zážitku, ať už používají zařízení nebo službu Huawei, a to je důvod, proč platforma stále roste a dosahuje více než 580 milionů aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

Zdroje:
Inzerce