Dnes je úterý 24. května 2022., Svátek má Jana
Počasí dnes 24°C Bouřky

Diváci se bouří: Proč jste zrušili Paroubka? Jaký je pravý důvod?

Diváci se bouří: Proč jste zrušili Paroubka? Jaký je pravý důvod?
zdroj: Mediafax

Přišli jste ve dvanáct hodin k televizi a marně čekali na bývalého šéfa ČSSD Jiřího Paroubka? Zřejmě nejste sami. O zrušení jeho vystoupení na obrazovce se totiž dozvěděli jen uživatelé sociální sítě Facebook.

Ještě čtyři hodiny po zahájení vysílání nedělních Otázek Václava Moravce lze na webu České televize najít tiskovou zprávu, která zve k obrazovkám diváky OVM. "Hlavní host první části pořadu: poslanec PS PČR a bývalý premiér a předseda strany Jiří Paroubek (ČSSD). Hlavní témata: zhodnocení výsledků voleb s časovým odstupem, zhodnocení volební kampaně, chyby ČSSD; zhodnocení současné politické situace, koaliční smlouva a vládní prohlášení." Stejně neměnné zůstaly také oficiální stránky pořadu v rámci portálu České televize.

Mluvčí ČT Ladislav Šticha ParlamentnímListům.cz na to konto řekl: "Já se k tomu nebudu vyjadřovat." Samotný Jiří Paroubek na dotaz redakce, zdali mu nepřijde zvláštní týdenní posunutí, reagoval stručně: "Nevím, nepřemýšlel jsem o tom."

A diváci? Ti čile diskutují na Facebooku, kde má pořad Otázky Václava Moravce svůj profil s necelými pětadvaceti tisíci fanoušky.

Celý článek na ParlamentniListy.cz