Další pohřešované dítě: Policie hledá tříletého chlapce

- Aktuality autor: Jakub Procházka

Policie a hasiči v Hrádku nad Nisou na Liberecku pátrají po tříletém Janu Kapurovi, který se ztratil ve čtvrtek odpoledne. Do hledání dítěte nasadili vrtulník s termovizí i psovody se psy.

Policie prosí veřejnost o pomoc, jakékoliv informace o hledaném dítěti mohou sdělit kterékoli služebně nebo na linku 158, řekla policejní mluvčí Ivana Baláková. 

Chlapec se podle policejní mluvčí ztratil kolem 16:00 v části města Donín. "Podle matky si hrál kolem domu na zahradě a když ho chtěla kolem 16:00 zkontrolovat, nikde ho nenašla," řekla Baláková. Žena se okamžitě obrátila na policii, které do pátrání nasadila veškeré prostředky. 

Rodina podle policie nemá žádnou současnou chlapcovu fotografii. "Dítě mělo na sobě růžovou bundu, tepláčky a červenou čepici," popsala hledané dítě Baláková.

Podle hrádeckého starosty Martina Půty je zahrada v blízkosti řeky Nisy. "Tak malé dítě nemohlo dojít daleko, v okruhu kilometru jsme ho neobjevili, proto se pátrání soustředilo na řeku," řekl Půta. Na místo byli podle něj povoláni i potápěči.

Tagy: policie hasiči pátrání Liberecko

Zdroje: ČTK