Dnes je úterý 31. ledna 2023., Svátek má Marika
Počasí dnes 2°C Smíšené přeháňky

Chudáček Nečas, exkrementy a vyměšování. Úžas nad Kalouskovým řáděním v ČT

Chudáček Nečas, exkrementy a vyměšování. Úžas nad Kalouskovým řáděním v ČT
Miroslav Kalousek | zdroj: isifa/MAFRA/Tomáš Krist

Ministr financí Miroslav Kalousek toho stihl v úterním pořadu Interview ČT24 opravdu dost. Kromě toho, že se představil v roli bojovníka za demokracii v případě ruského podnikatele Alexeje Torubarova, stihl uštědřit ODS i jejímu předsedovi Petru Nečasovi jako pravicovému rivalovi nejeden peprný šťouchanec, ale některými svými obraty musel diváky i pobavit.

Není náhodou, že úterní Interview ČT24 vykázalo téměř dvojnásobnou sledovanost tohoto pořadu oproti jiným dnům. Hostem moderátorky Daniely Písařovicové totiž byl ministr financí Miroslav Kalousek, jenž ze všech politiků dokáže přilákat k obrazovkám nejvíce diváků. Tentokrát odpovídal na otázky kolem vydání podnikatele Alexeje Torubarova do Ruska a k dění na pražském magistrátu po odvolání primátora Bohuslava Svobody.

Vydání ruského podnikatele Torubarova totiž na ruzyňském letišti provázely neobvyklé manévry, když se česká strana pokusila jeho vydání na poslední chvíli zarazit, přestože k němu dal souhlas ministr spravedlnosti Pavel Blažek. Personál letiště dokonce na příkaz ministra financí Miroslava Kalouska přistavil před ruské letadlo, v němž už podnikatel seděl pod dohledem zástupců ruské strany, cisternu, aby zabránil jeho vzlétnutí.

Je jedno, jestli před letadlem byla cisterna nebo vysavač exkrementů

 

Zdroje: