Dnes je sobota 3. května 2025., Svátek má Alexej
Počasí dnes 10°C Občasný déšť

Až příliš velká bolest. Zlomený Felix Slováček nezvládl na pohřbu splnit poslední přání své dcery

16. 4. 2025 – 11:56 | Magazín | Jiří Rilke

Až příliš velká bolest. Zlomený Felix Slováček nezvládl na pohřbu splnit poslední přání své dcery
zdroj: Profimedia.cz

Felix se snažil, co to šlo, ale nakonec neměl dost síly. Musel ho zastoupit Aniččin bratr.

Milovaná a sympatická Anička Slováčková opustila před týdnem a půl tento svět. Moc, moc mladá, a smutek nemizí. Talentovaná zpěvačka věděla, co se blíží, a sama přichystala a zorganizovala své vlastní poslední rozloučení. Měla přitom několik posledních přání a jedno z nich bylo, aby na pohřbu zahrál její otec, Felix Slováček.

Felix se toho nepříliš překvapivě docela děsil, protože jistě není potřeba obšírně vysvětlovat, jak složitý úkol je něco podobného pro truchlícího otce. Doufal ale, že úkol zvládne.

Nakonec ho ale na pohřbu musel zaskočit Aniččin bratr, Felix mladší, protože otec byl tak na dně, že nedokázal zvednout saxofon. 

„Nemám na to. A taky přece musím být vedle Dády a držet ji za ruku,“ řekl Blesku.

Felix mladší místo něj vyprovodil milovanou sestřičku při poslední cestě na kytaru. Zahrál ji krásnou Píseň slavíka.

Zdroje:
extra.cz, Blesk

Předchozí článek

Budoucnost je tady: Léčíme dědičné nemoci dřív, než se dítě narodí!

Následující článek

Skutečný příběh: Manžel potřeboval mít všechno pod kontrolou. Důvod byl mnohem temnější, než se na první pohled zdálo.