Dnes je neděle 29. května 2022., Svátek má Maxim a Maxmilián
Počasí dnes 5°C Dešťové přeháňky

Astrolog nás ohromil: Manželství Bárty musí být cirkus plný smíchu

Astrolog nás ohromil: Manželství Bárty musí být cirkus plný smíchu
zdroj: tisková zpráva

V málokteré politické straně se stane, že dva, v tomto případě dokonce tři nejvyšší představitelé jsou narozeni ve stejném znamení. A přece. Neformální majitel Vít Bárta, formální předseda Radek John a první výkonný místopředseda Jaroslav Škárka jsou všichni narozeni ve znamení střelce. V ohnivém znamení, které zrovna harmonii vztahu nepodporuje.

V čem jsou silní a v čem naopak slabí. Dokáží spolu vůbec vycházet. Dá se uplatnit obecná charakteristika střelců na vrcholné představitele Věcí veřejných?

Partnerský horoskop

To se nám to hezky sešlo. Dnes slaví své třicáté sedmé narozeniny ministr dopravy Vít Bárta, ale důvody k veselosti tím nekončí. Zítra přebere štafetový kolík oslavence ministr vnitra Radek John (56 let). Stejní a přitom tak odlišní. Zde jsou některé obecné charakteristiky střelců a jak praví klasik: "Hvězdy nelžou."

"Když se setká Střelec se Střelcem, mohli by se vzájemně odstřelit. Když se sejde oheň s ohněm, vzniká veliký požár. Oba jdou za ideálem a pravdou, stůj co stůj. Jsou velmi hbití a některé nápady mají fantasmagorické. Nedá se zrovna říci, že by byli diplomaty, spíše jdou přes mrtvoly a mluví od plic, ale to jen proto, aby dosáhli konkrétního cíle," charakterizuje znamení serveru ParlamentníListy.cz astrolog Petr Messany. John má podle něho horší vztah k lidem a projevuje se u něj lehká arogance, dokonce prý může verbálně zaútočit na vlastní lidi.

Celý článek na ParlamentniListy.cz