Dnes je pátek 5. prosince 2025., Svátek má Jitka
Počasí dnes 9°C Zataženo

Výhodné volání začne veřejně nabízet i ČEZ

10. 4. 2013 – 8:20 | Zpravodajství | Michal Polák

Výhodné volání začne veřejně nabízet i ČEZ
ČEZzdroj: tisková zpráva

Největší česká energetická společnost ČEZ plánuje provozovat plnohodnotného virtuálního operátora. Výhodné volání a datové služby poskytuje svým zaměstnancům a jejich rodinám. Nyní je chce nabídnout i veřejnosti. Uvedly to dnešní Hospodářské noviny (HN). 

"Takový nápad tu je, je ale příliš brzy cokoliv komentovat," řekl listu šéf divize obchodu ČEZ Alan Svoboda, pod kterého by měl nový operátor spadat. "Ano, tu možnost zkoumáme," dodala šéfka nákupu ČEZ Michaela Chaloupková. Podle informací HN je ale start projektu téměř jistý. 

Deník píše, že pro polostátní ČEZ je vstup na trh s mobilním voláním logickým krokem. Již nyní poskytuje velmi výhodné balíčky svým zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům, kteří volají v síti Telefóniky. Například v tarifu ČEZ Standard mají za 100 korun měsíčně 240 minut volného volání a 100 SMS zpráv. 

Zda pro nový projekt využije ČEZ svého stávajícího operátora, nebo se dohodne s jiným ze současné trojice, není zatím jasné, napsaly dnešní HN.

Předchozí článek

Ministr Kuba udeřil na TOP 09: Nejste strana. Jste jen dobrý mocenský nástroj

Následující článek

Policie pátrá neúspěšně po Elišce Švandové (9)

Nejnovější články