Tragická smrt: Policista, který spadl s limuzínou do Vltavy, zemřel
18. 7. 2011 – 19:00 | Zpravodajství | Danica Klein
Policista, který řídil vůz policejní ochranné služby, s nímž v sobotu odpoledne spadl po nehodě z Hlávkova mostu do Vltavy, v neděli zemřel.
Pětatřicetiletý muž jel podle dřívějších informací policie ve voze sám. Z potopeného auta byl vyproštěn zhruba po 20 minutách a po resuscitaci byl ve vážném stavu převezen do Ústřední vojenskénemocnice.
Deník Právo uvedl, že policejní auto se na mostě střetlo s jiným vozem, řidič nezvládl řízení, prorazil betonové zábradlí mostu a spadl do řeky. Okolnostmi nehody se zabývá pražská policie. Již dříve uvedla, že přivítá svědectví, která mohou ve vyšetřování pomoci.
Policisté vyhodnocují záběry z městského kamerového systému a stopy zajištěné na místě. K vyšetřování přizvali i znalce z oboru dopravy.