Dnes je úterý 31. ledna 2023., Svátek má Marika
Počasí dnes 0°C Oblačno

Taková show tu dlouho nebyla, komunisté si to vyřídili s Johnem

Taková show tu dlouho nebyla, komunisté si to vyřídili s Johnem
zdroj: Mediafax

Předseda KSČM Vojtěch Filip komentoval pro komunistický deník Haló noviny svého debatního oponenta z nedělní Partie na TV Prima Family. „Demagogie, absolutní neslušnost k divákům, které ani nepozdravil,“ řekl rudému deníku Filip na konto exministra vnitra Radka Johna.

Ten však na to zmínil, že komunisté asi žárlí, neboť v boji proti korupci za celých dvacet let neučinili nic. "Je tak logické, že nemohl být představitel KSČM hlavní osobou pořadu,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz John.

Dvě strany pohledu a dvě naprosto odlišná mediální hodnocení na výstupy předsedy VV Radka Johna a předsedy rudých Vojtěcha Filipa. Zatímco Haló noviny, které sice vydává společnost Futura, ale dotuje jej samotná KSČM, psaly o "nevychovanosti" bývalého ministra vnitra Johna, ParlamentníListy.cz zase hned po odvysílání pořadu, tedy v neděli, zveřejnily na Johna poměrně dobré mediální hodnocení.

Nešlo o vyváženou debatu

„Demagogie, absolutní neslušnost k divákům, které ani nepozdravil. Nedržel se tématu, hovořil jen o svých zásluhách, které ve skutečnosti jeho zásluhami nejsou,“ reagoval po pořadu pro Haló noviny sám Filip.

A co uvedly pak samotné Haló noviny? „Rozhodně nešlo o vyváženou debatu. Filip měl ohlasy od diváků hned po skončení pořadu. Moderátor tentokrát svou roli skutečně nezvládl, ač zřejmě nerad, převzal ji John,“ uvedly.