Romana (†19) zabil vrtulník na dálkové ovládání!

VIDEO - Aktuality autor: Danica Klein

Nevinná zábava se stala osudnou 19-letému teenagerovi, který se spolu s dalšími nadšenci vybral do jednoho z newyorských parků, aby se pohrál s vrtulníkem na dálkové ovládání. Asi nikdo by si předem nedokázal představit, že mladého chlapce stroj, který se mu vymkne kontrole, připraví o hlavu a způsobí jeho smrt.

Roman Pirožek

Roman Pirožek,zdroj: dailymail.co.uk

Včera odpoledne zasáhly Romana čepele vrtule a odřízly mu vrch lebky, uvedla televize WNBC. Jiné zdroje hovoří o tom, že přišel o hlavu a dokonce i část ramene. Při příjezdu policie už nejevil známky života.

Podle profilu na Facebooku, který odstranili, byl Roman viceprezidentem místního klubu Seaview Rotary Wings, a v době smrti byli při něm i tři jeho členové. Existují však informace, že v parku se nacházel i jeho otec.

Holčička, která se hrála v blízkosti neštěstí, uvedla, že chlapci chyběla horní část lebky. Model vrtulníku, který zabil mladíka, vyrobili na Taiwanu a podle portálu dailymail.co.uk se jeho cena pohybuje od 300 do 1000 dolarů. 

"Byl to nejlepší člověk na světě. Měl velké srdce. Nikdy na něj nezapomenu," řekla pro Wall Street Journal Romanova sestra Amy.

Tagy: vrtulník na dálkové ovládání

Zdroje: Redakce,dailymail.co.uk