Dnes je neděle 17. ledna 2021., Svátek má Drahoslav
Počasí dnes -9°C Oblačno

Rath je ve formě: Kalousek to pěkně schytal

Rath je ve formě: Kalousek to pěkně schytal
zdroj: Archiv

Pomyslnou štafetu nejaktivnějších pisatelů z řad sociálních demokratů pomalu, ale jistě přebírá středočeský hejtman David Rath. Ten v krátké době vydal dva velmi dlouhé texty, v nichž shodně hodnotí stav České republiky.

V pondělí 13. září publikoval stínový ministr zdravotnictví a Středočeský hejtman David Rath svou analýzu "Je chudoba ten správný lék?" Text se vešel do necelých šesti set slov a čtyř tisíc znaků. O čtyři dny později následoval druhý rozbor. Stylisticky vzato, poměrně shodný. Šest set sedmdesát slov, necelé čtyři tisíce znaků. Hlavní téma? Stav země a její zadluženost.

Kde vzít peníze a nekrást? ptá se Rath hned v nadpisu svého rozsáhlého materiálu, který jako obvykle vyvolal několik desítek zvednutých palců a reakcí. A stejně jako u prvního článku, ani zde ParlamentníListy.cz nenašly jediný negativní komentář.

"Doktor David Rath vynikajícím způsobem komentuje činnost (ne)premiérovy Kalouskovy vlády. Kde jsou dneska Rathovi "přátelé", kteří o něm prohlašovali, že neumí věcně argumentovat?" napsal jeden z jeho fanoušků.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma