Dnes je pondělí 16. května 2022., Svátek má Přemysl
Počasí dnes 27°C Oblačno

Radek John exkluzivně pro Tiscali - Kočí nefabulovala, spiknutí existovalo!

Radek John exkluzivně pro Tiscali - Kočí nefabulovala, spiknutí existovalo!
zdroj: tisková zpráva

Šéf poslanců ODS Petr Tluchoř, který obvinil bez jakýchkoli důkazů ministra vnitra Radka Johna a jeho stranu Věci veřejné, že zneužily policii ke sledování politiků, se tím zřejmě snažil jen odvést pozornost.

A to jak od svých politických, tak možná i soukromých aktivit provozovaných utajeně s bývalou předsedkyní poslaneckého klubu VV Kristýnou Kočí, která na sebe přilákala pozornost několika svéráznými vyjádřeními.

Radek John podotýká

Ministr vnitra Radek John ani v nejmenším nepochybuje, že Kočí v nahrávce uveřejněné v magazínu Týden, mluvila pravdu o svých snahách poškodit Věci veřejné (za které byla zvolena) a vyřadit je z politického dění.

„Na to nemusím být ani rada Vacátko. Umíte si představit člověka, který dobře ví, že je odposloucháván a přesto prozrazuje spoustu intimností ze svého života a používá při tom slovník ze šesté cenové skupiny?

Zpátky do chléva!

Navíc si lze položit otázku, koho by tímto „státnickým“ projevem chtěla zmást, případně nachytat? Jestli je v našem státě politik, u něhož existuje důvod, proč odejít z politiky a někam hodně daleko, tak je to ona“. Uvedl exkluzivně pro Tiscali Radek John.

S tímto názorem budou těžko polemizovat i jeho odpůrci, zvlášť když si uvědomíme, že poslanci by teoreticky měli být ti nejlepší z nejlepších a jít veřejnosti příkladem v chování i vystupování.

„U Kristýny Kočí to podle jejího způsobu vyjařování vypadá, že se, stejně jako mnohý kočí, narodila ve chlévě a měla by se tam také urychleně vrátit“ dodal ministr vnitra.