Dnes je neděle 29. ledna 2023., Svátek má Zdislava
Počasí dnes -7°C Sněhové přeháňky

První Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

První Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl
zdroj: tisková zpráva

První letní neděli můžete se svými dětmi strávit ve společnosti zajímavých osobností, užít si fotbalové fandění, hudební vystoupení a řadu připravených atrakcí pro děti na 1. Letním dnu Nadačního fondu Šestý smysl pořádaném pod záštitou a patronátem Ing. Romana Mejstříka - radního Městské části Praha 6 pro sport a volnočasové aktivity a dále ve spolupráci s Real Top Praha.

Pobavíte se při fotbalovém zápasu týmu Real Top Praha (osobnosti kulturního a sportovního života) a týmu NF Šestý smysl. Na děti čeká žákovský fotbalový turnaj, fotbal v zorbovacíchkoulích aelektrokoloběžky. Dále se budou moci vyřádit na skákacím hradu. Nebude chybět ani oblíbené malování na obličej a klaun.

Můžete se těšit na hudební vystoupení Příběhy kluka Bombarďáka (od 15:00 hod), Vojtaano (19:00 hod) a April (19.45 hod).

Návštěvníci se budou mocipodrobně seznámit s činností Hasičského záchranného sboru Hl. města Prahy a Českého červeného kříže Praha. V areálu bude přistaven hasičský vůz CAS a dále historický vůz dobrovolných hasičů s ukázkou použití techniky z 19. Století včetně možnosti jejího vyzkoušení. Dále je připravena ukázka výcviků psů Ostraha Letiště Praha a hry na perkusní bicí nástroje.

Pro všechny návštěvníky je bezplatný vstup s možností přispět do veřejné sbírky. Tato charitativní sbírka je určena pro Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s. Výtěžek sbírky spolu s výnosem z prodeje vstupenek na koncert skupiny Tata/Bojs v Divadle v Celetné 31. května 2015 bude slavnostně předán na závěru této akce.

Zábavné odpoledne „1. Letní den“ připravuje Nadační fond Šestý smysl, který již třetí rok aktivně pomáhá potřebným lidem z Prahy 6. V minulosti již spolu s MČ Praha 6 uspořádali dva ročníky úspěšných charitativních „Vánočních bazááárů“ v prostorách divadla Semafor, jejichž výtěžek přesáhl 330.000,-Kč. Více informací o aktivitách NF Šestý smysl najdete na: www.nfsestysmysl.cz

Letak_TISK-NF_Stránka_2 zdroj: tisková zpráva

A kam můžete 21. června přijít a pobavit se?

Zapište si do diáře: 21. června 2015 od 13 hod, Areál SK Střešovice, Cukrovarnická 1071/62, Praha 6.

  • Doprava – tramvaje č. 1 a 18, stanice Baterie)

MAPA zdroj: tisková zpráva