Dnes je pondělí 23. května 2022., Svátek má Vladimír
Počasí dnes 23°C Polojasno

Petice za Nečasovo odstoupení. Vyplňte i za maminku

Petice za Nečasovo odstoupení. Vyplňte i za maminku
zdroj: tisková zpráva

Pokud nepočítáme odborový zářijový pochod čtyřicetitisícového davu, tak dílčích demonstrací s marginální účastí už vláda zažila a zažije ještě dost.

Ať už se jedná o maminky s dětmi, handicapované, investory do fotovoltaiky, skupinu ProAlt, Janu Bobošíkovou či jiné zájmové skupiny, ti svůj nesouhlas s politikou vlády vyjádřili nebo mají v plánu vyjádřit.

Sami organizátoři podobných protestních akcí si stěžují na frustraci, apatii či na obyčejnou lenost účastníků, která brání průvodu větších rozměrů.

On-line petice za odstoupení vlády Petra Nečase, která se v těchto dnech rozjíždí prostřednictvím sociální sítě Facebook vyzývá k podpisu ty, kteří nejsou spokojeni se současným stavem společnosti v České republice. Jde tak ruku v ruce s úterním sociologickým průzkumem společnosti CVVM, který vyhodnotil vládu Petra Nečase z několika úhlů a navíc ji porovnal s vládami předcházejícími. Současná Nečasova vláda dopadla v grafech velmi špatně, a to jak do personálního složení, komunikace s veřejností, programu ale i osoby premiéra.

Celý článek na ParlamentniListy.cz