Dnes je sobota 28. listopadu 2020., Svátek má René
Počasí dnes 3°C Skoro zataženo

Novým ministrem dopravy může být Paggio. Ten to nepřiznal

Novým ministrem dopravy může být Paggio. Ten to nepřiznal
zdroj: Archiv

Dopravní expert, poslanec a člen Grémia Věcí veřejných Viktor Paggio může být podle informací ParlamentníchListů.cz novým ministrem dopravy. Informaci redakci přiznaly dva zdroje přímo z Věcí veřejných. Paggio tyto spekulace odmítá.

"O funkci ministra neuvažuji," řekl Paggio ParlamentnímListům.cz jen několik desítek minut poté, co post šéfa resortu dopravy opustil neformální lídr VV Vít Bárta. Paggiova slova však nepotvrzují někteří ze členů strany.

"Viktor by měl být ministr, uvažovalo se o tom," sdělil jeden ze členů. Druhý poslanec slova potvrdil. "Pokud to má být někdo od nás, pak Viktor Paggio. Uvažovalo se o něm už loni, není to nic nového, ale širší debata dosud neproběhla, je to strašně hektický a nikdo toho moc neví, přiznám se."

O teprve devětadvacetiletém Paggiovi ParlamentníListy.cz v souvislosti s resortem dopravy informovaly v září loňského roku. Podle některých zdrojů redakce měl skutečně být ministrem dopravy on, a ne Vít Bárta. Paggio tehdy redakci řekl, že žádnou nabídku podobného ražení nikdy nedostal.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,170 26,250
USD 21,890 22,010
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma