Dnes je úterý 24. května 2022., Svátek má Jana
Počasí dnes 24°C Bouřky

Novým ministrem dopravy může být Paggio. Ten to nepřiznal

Novým ministrem dopravy může být Paggio. Ten to nepřiznal
zdroj: tisková zpráva

Dopravní expert, poslanec a člen Grémia Věcí veřejných Viktor Paggio může být podle informací ParlamentníchListů.cz novým ministrem dopravy. Informaci redakci přiznaly dva zdroje přímo z Věcí veřejných. Paggio tyto spekulace odmítá.

"O funkci ministra neuvažuji," řekl Paggio ParlamentnímListům.cz jen několik desítek minut poté, co post šéfa resortu dopravy opustil neformální lídr VV Vít Bárta. Paggiova slova však nepotvrzují někteří ze členů strany.

"Viktor by měl být ministr, uvažovalo se o tom," sdělil jeden ze členů. Druhý poslanec slova potvrdil. "Pokud to má být někdo od nás, pak Viktor Paggio. Uvažovalo se o něm už loni, není to nic nového, ale širší debata dosud neproběhla, je to strašně hektický a nikdo toho moc neví, přiznám se."

O teprve devětadvacetiletém Paggiovi ParlamentníListy.cz v souvislosti s resortem dopravy informovaly v září loňského roku. Podle některých zdrojů redakce měl skutečně být ministrem dopravy on, a ne Vít Bárta. Paggio tehdy redakci řekl, že žádnou nabídku podobného ražení nikdy nedostal.

Celý článek na ParlamentniListy.cz