Dnes je pondělí 25. ledna 2021., Svátek má Miloš
Počasí dnes -1°C Sněhové přeháňky

Naší rodině patří v hotelu jen jedna postel, dušuje se Tlustý

Naší rodině patří v hotelu jen jedna postel, dušuje se Tlustý
zdroj: Archiv

Redakce Aktuálně.cz zjistila, že fotografie exministra financí Vlastimila Tlustého ve vířivce s cizí ženou byly pořízeny v hotelu Svatý Tomáš. Podle serveru podíl v hotelu koupila Tlustého dcera Jana. To však bývalý politik odmítá.

Snímky z roku 2008, které byly později nabízeny lidem z ODS, chtěl Tlustý dokázat, že na něho jeho spolustraníci shánějí kompromitující materiály.

Problém má být v tom, že jde o hotel, jemuž Vlastimil Tlustý pomohl, když jako místopředseda rozpočtového výboru sněmovny podpořil více než dvacetimilionovou státní dotaci, z níž byla opravena největší turistická atrakce v blízkém hotelovém okolí.

Dotaci jsem podpořil

"Kdysi jsem zvedl ruku pro dotaci na obnovu nedalekého hradu Vítkův kámen. Jde o hojně navštěvovanou zříceninu, která byla v roce 2005 částečně rekonstruována a otevřena pro veřejnost s vyhlídkovou věží. Jde o nejvýše položený hrad v Čechách a trvám na tom, že tato dotace měla na rozdíl od mnoha jiných svůj kulturní i historický význam," sdělil telefonicky ParlamentnímListům.cz Tlustý, který je na dovolené v Portugalsku.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma