Dnes je pondělí 8. března 2021., Svátek má Gabriela
Počasí dnes -3°C Smíšené přeháňky

Kalousek zveřejní nové informace ke "kauze Vondra"

Kalousek zveřejní nové informace ke "kauze Vondra"
zdroj: Mediafax

Ministr financí Miroslav Kalousek ve čvtrtek na brífinku pravděpodobně zveřejní další informace ke kauze pochybného a předraženého tendru na zajištění českého předsednictví EU.

Server ParlamentniListy.cz se zeptal Miroslava Kalouska, co říká na to, že firma ProMoPro vyzvala vládu, aby zveřejnila audity týkající se českého předsednictví EU a že podala oznámení na neznámého pachatele, který vynesl informace o pohybech na bankovních účtech.

Kalousek redakci prozradil, že bude veřejnost informovat o všech skutečnostech kauzy ProMoPro. „Já si myslím, že to má něco do sebe. Že si skutečně veřejnost zaslouží být informována. Já se vyjádřím zítra na brífinku na ministerstvu financí. Nemyslím tím, že se budu vyjadřovat k vyjádření ProMoPro, to vůbec ne," reagoval ministr financí, aniž by přímo bývalého vicepremiéra pro evropské záležitosti Alexandra Vondru jmenoval.

ParlamentníListy.cz nedávno informovaly, že kauza Vondra pravděpodobně neutichne a že se v ní objeví nové skutečnosti. Lidé z ODS podezírají z jejich vynášení právě Kalouska.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

 

 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,270 26,370
USD 22,070 22,210
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma