Dnes je sobota 27. února 2021., Svátek má Alexandr
Počasí dnes 2°C Oblačno

Chladné vztahy Bárty a Klasnové? Nesmysl, milujeme se

Chladné vztahy Bárty a Klasnové? Nesmysl, milujeme se
zdroj: Mediafax

Místopředsedkyně sněmovny a Věcí veřejných Kateřina Klasnová prý nežije se svým mužem Vítem Bártou a jejich soužití prochází krizí. Tato informace koluje po kuloárech již několik týdnů.

Ani jeden podle serveru ParlamentniListy.cz nechápe, kde se tyto informace berou. Miluji svého muže a doufám že i on mě, říká Klasnová.

Podle informací z několika zdrojů má manželství Víta Bárty a Kateřiny Klasnové procházet krizí a oba žijí každý ve svém bytě. Tato informace se šíří politickým zákulisím a médii už několik týdnů. „Mě už kontaktovala média asi tak před čtrnácti dny, zda nežijeme odděleně. Přijde mi, že když už není co jiného, tak tohle je věc, která vždy pobaví," reagovala na dotaz ParlamentníchListů.cz Klasnová.

Jedna paní povídala! Miluji svého muže

„Já jsem to také slyšel, ale je to informace typu jedna paní povídala," řekl redakci zdroj blízký Věcem veřejným. To Klasnová rezolutně odmítla: „V našem manželství je všechno v pořádku, já ctím svého muže, miluji svého muže a hodlám s ním žít i nadále a doufám, že i on se mnou," uvedla Klasnová.

A aby nebylo pochyb, jak své prohlášení myslí, dodala: „Žádná odluka od stolu či lože se nekoná, takže nevím, kde se podobné informace berou, ale je to naprostý nesmysl," uzavřela Bártova manželka. Že žijí odděleně, odmítl v SMS zprávě i její manžel Vít Bárta. „Máte zcela mylnou informaci, každou volnou chvilku jsem s Kačenkou," napsal.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,090 26,190
USD 21,610 21,730
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma