Dnes je pondělí 16. května 2022., Svátek má Přemysl
Počasí dnes 27°C Oblačno

Brankářská legenda Bříza: Za Topolánka bych do toho nešel

Brankářská legenda Bříza: Za Topolánka bych do toho nešel
zdroj: Mediafax

Jako půlnočního hosta se nám pro tentokrát podařilo získat kandidáta za ODS do zastupitelstva za IV. volební obvod, bývalého reprezentačního hokejového brankáře Petra Břízu.

Rozhovor jsme uskutečnili v sobotu před půlnocí, a to nikoli po telefonu, ale zastihli jsme Petra Břízu v holešovické Modré kavárně, která slouží rovněž jako obvodní sídlo strany.

"Minule byste mě tu nezastihli, byl jsem na vystoupení Davida Guetty, které se konalo za rohem v Tesla Aréně. Mělo to velký úspěch a protože jsme arénu na koncert pronajímali, tak jsem tam jako generální manažer HC Sparta Praha nemohl chybět," uvedl hned na úvod Bříza.

Jak probíhá vaše dosavadní kampaň?

"No musím říci, že je to dosti náročné. Sešel se začátek kampaně s úvodem do extraligy. Tiskové konference, zahajovací zápasy, sestavit program ODS. Musím poděkovat týmu lidí a nejbližších spolupracovníků, který mi v tom pomáhal. Docela mě překvapuje kontaktní kampaň s voliči, v níž hrají roli i negativní emoce, ale zaplať pánbůh za ně. Spoustu věcí pochopíte až na druhé straně v opačném dresu."

Celý rozhovor najdete na ParlamentniListy.cz