Žádná neděle. Rušný Moravec a jednání koalice, kde nikdo neusne

- Aktuality autor: red

Sdělení ministra vnitra a předsedy VV Radka Johna, že odvolaný ředitel Státního fondu životního prostředí Libor Michálek mu již v létě naznačil záměr nahrávat schůzky s představiteli fondu i ministerstva životního prostředí, bude stejně jako celá kauza Drobil předmětem diskusního pořadu České televize Otázky Václava Moravce a následně i odpoledního jednání koaličních špiček ve formátu K9.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Koaliční politici na ČT prolomí mlčení, které převážně zaujali po včerejším odhalení serveru euro.cza následné tiskové konferenci Radka Johna.

„Nezlobte se, opravdu to nemohu komentovat," sdělil ještě v sobotu dopoledne například předseda poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř ParlamentnímListům.cz, když byl požádán o stanovisko ke skutečnosti, že John se setkal s Michálkem už v létě. Podobně či vůbec reagovali pro média všichni představitelé ODS.

Právě Tluchoř vystoupí v polední diskusi ČT po boku dalších předsedů sněmovních klubů stran vládní koalice Petra Gazdíka (TOP 09) a Kristýny Kočí (VV)

Samotnému premiérovi mlčení ještě pár hodin vydrží. „Premiér Petr Nečas pozvání nevyužil," napsal moderátor Moravec na facebookový profil svého pořadu.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Tagy: koalice drobil moravec