Dnes je čtvrtek 9. února 2023., Svátek má Apolena
Počasí dnes 2°C Jasno

Tankování u OMV je od půlky listopadu výhodnější

Tankování u OMV je od půlky listopadu výhodnější
zdroj: Profimedia

Od 14. listopadu lze u OMV tankovat výhodněji, iBODY je možné uplatnit přímo na čerpacích stanicích.

Od 14. listopadu mohou zákazníci OMV využít své iBODY ještě efektivněji než doposud, a to přímo na čerpacích stanicích. Dosud mohl zákazník za každý zaplacený litr pohonných hmot získat jeden iBOD a nasbírané body pak přeměnit na odměny z online katalogu programu iBOD. Novinkou je nyní možnost využít nasbírané iBODY přímo na tankování pohonných hmot, a to se zvýhodněním 1 Kč za 10 ibodů na litr. Zvýhodnění platí při tankování jakéhokoli paliva, včetně prémiových paliv MaxxMotion, nevztahuje se na LPG a AdBlue.Zároveň lze využít možnost nasbírané iBODY uplatnit na nákup peněžních poukázek OMV v hodnotách 200 Kč a 500 Kč v online katalogu na www.ibod.cz/omv/odmeny..

Spolupráce OMV a iBOD úspěšně funguje již od roku 2014  

Bonusový program iBOD a síť čerpacích stanic OMV zahájili spolupráci v roce 2014, kdy se OMV stala nejvýznamnějším partnerem iBODU v sekci auto-moto. Společnost OMV se rozhodla spolupracovat s největším tuzemským bonusovým programem, neboť věří, že výhody a bonusy plynoucí z účasti v programu jsou pro zákazníky lákavé. Díky tomu, že je v programu jediným zástupcem v oblasti zboží a služeb každodenní spotřeby, mohou řidiči využívat benefitů tohoto programu v podstatě každý den a ocení tak zejména rychlost a reciprocitu sbírání bodů. Díky tomuto nástroji nabízí OMV zákazníkům zajímavou možnost, jak získat velmi atraktivní slevu na pohonné hmoty. Dlouhodobou snahou společnosti OMV je nabízet zákazníkům široké portfolio výhod, které ne jen že jsou atraktivní, ale jsou i praktické. OMV je pro iBOD silným a prestižním partnerem, kterého využívá většina členů tohoto bonusového programu. Spolupráce úspěšně funguje již třetím rokem a přináší nové výhody jak pro členy iBODU, tak i pro zákazníky OMV.

V současné době využívá program iBOD více než milion klientů, jsou do něj zapojeny přes tři desítky partnerů a body lze získat na více než 1 500 místech v České republice.

Zdroje:
Inzerce