Dnes je středa 18. května 2022., Svátek má Nataša
Počasí dnes 21°C Skoro jasno

Nenávist k Paroubkovi se rozplynula. Pátrali jsme po internetu

Nenávist k Paroubkovi se rozplynula. Pátrali jsme po internetu
zdroj: Mediafax

Paroubek na Mars, Fotka pro Paroubka, Antiparoubek.cz, Vejce pro Paroubka v každém městě. To jsou názvy skupin, které před posledním volbami do Poslanecké sněmovny vířily politické vody českého Facebooku.

Našly by se skupiny další, jejichž názvy jsou explicitnější a sugestivnější, označující bývalého předsedu ČSSD nepříliš lichotivými jmény.

Dnes jsou tyto skupiny mrtvé či s minimální aktivitou a většina jejich zakladatelů je nedostupných. Politické komentáře, posměšné fotky i vulgární nadávky na bývalého předsedu vystřídal spam. Stránky nikdo nespravuje a evidentně nikdo na ně ani nechodí.

Skončili? Už je nikdo nefinancuje

Členové skupin se však dle pozorování ParlamentníchListů.cz nepřestěhovali jinam, nezapojují se do nových politických aktivit ani nebojují proti novému papaláši. Zkrátka se svou webovou politickou angažovaností přestali.

„Myslím, že celá věc je jasná," vysvětluje pro ParlamentníListy.cz sám adresát facebookového odporu Jiří Paroubek. „Skončilo zadání financování těchto projektů. Sociální demokracie projekty takového typu nefinancovala nikdy, tak to museli udělat její protivníci."

Celý článek na ParlamentniListy.cz