Dnes je pátek 3. února 2023., Svátek má Blažej
Počasí dnes 1°C Smíšené přeháňky

Mandrage, Rybičky 48 a další pokřtí loď Captain Morgan. Přijďte také!

Mandrage, Rybičky 48 a další pokřtí loď Captain Morgan. Přijďte také!
Párty loď Captain Morgan zažije speciální večer | zdroj: tisková zpráva

Přijďte s námi 9.června od 17:00 hodin pokřtít loď Captain Morgan, která pro tento večer zakotvila na Smíchovské náplavce se vstupem od Hořejšího nábřeží. Čeká na vás velmi nabitý program, kterým provedou moderátoři Nasty a Jaro. Během večera vystoupí oblíbená pop-punková kapela Rybičky 48, která v roce 2005 vyhrála v Bitvě o Sázava fest a stala se neodmyslitelným členem studentských party festivalů. 

Pořádně to roztočí i pop-rockeři z Mandrage, proslulí hity jako Šrouby a matice, Brouci či Františkovy lázně. Hvězdami večera budou i Majk Spirit, Debbi, Lipo či Pekař. Nedílnou součástí bude křest lodi Captain Morgan. Tak na co čekat, party může začít!

Vstup do areálu Opening Party je zdarma. Do areálu nebude dovolen vstup osobám mladším 18 let, nebude možné vnášet nápoje, jídlo, pyrotechniku a předměty ohrožující zdraví či život. Vstup nebude povolen zvířatům.

captain_morgan3 zdroj: tisková zpráva

PROGRAM

17:00 - zahájení
17:15 - Pekař
17:55 - Debbi / Lipo
18:30 - křest lodi Captain Morgan 
18:50 - Majk Spirit 
19:50 - Mandrage
20:45 - Rybičky 48 

Party loď Captain Morgan standardně kotví pod Palackého mostem u Rašínova nábřeží. Návštěvníkům náplavky nabízí jedinečný multifunkční prostor s několika bary a klimatizovaným klubem. Otevřeno je každý den od 14:00 do 02:00

 

Zdroje:
Inzerce