Dnes je pondělí 25. ledna 2021., Svátek má Miloš
Počasí dnes -1°C Smíšené přeháňky

Já se do politiky přes postel nedostal, žertuje Jandák

Já se do politiky přes postel nedostal, žertuje Jandák
zdroj: Archiv

Česká sociální demokracie je zřejmě stranou, kterou hýbe sex. Jak jinak si vysvětlit řeči oranžových krásek. Vše začalo u Petry Paroubkové. Ta osočila ženy vládní koalice, že se do svých funkcích doslova a do písmene dostaly intimním stykem. Slova manželky expředsedy strany podpořila bývalá kandidátka na místo místopředsedkyně oranžových Alena Borůvková. „Funkce za postel, běžná praxe," napsala Borůvková na Facebooku.

„Myslím, že je to nešvar každé politické scény, nejen v ČR. I když u nás je to spíš tradicí než výjimkou. Proto jsem bez jakékoliv funkce a jsem na to hrdá," svěřila se Alena Borůvková, politička, která vede partajní buňku v Lysolajích a je členkou oblastního výkonného výboru.

„To je ten strop, za který už vlak normálně nejede. Je to smutné, drsné, ale pravdivé," napsala politička přezdívaná Barbie.

Ženy do politiky nepatří

Odehrávají se tedy na uzavřených jednáních ČSSD sexuální orgie? Vítězslav Jandák, který byl v mládí filmovým milovníkem a stále se považuje za obdivovatele ženské krásy, přísahá, že se do politiky přes postel nedostal.

"Asi bylo málo ženských. Já tomu nerozumím, vždycky jsem lezl do postele pro potěšení, a nikdy se členkami sociální demokracie. Ale vždycky je něco za něco, za peníze, za úsměv, za sex...," řekl ParlamentnímListům.cz stínový ministr kultury a poslanec ČSSD Jandák.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma