Dnes je pondělí 30. ledna 2023., Svátek má Robin
Počasí dnes -2°C Občasný déšť se sněhem

Casual Dating v ČR na vzestupu

Casual Dating v ČR na vzestupu
zdroj: tisková zpráva

Casual Dating v ČR je na vzestupu – jak singles, tak i ti, kteří žijí v dlouhodobých svazcích, hledají erotická dobrodružství po síti.

Svatební agentura? Ne, děkuji. Oltář a snubní prstýnky nejsou nic pro mě. Dávám přednost C-Date a možnosti najít ten pravý stejně smýšlející protějšek, hledající nezávazné dobrodružství. Jedna noc strávená s neznámou, bez závazků a planých slibů o budování vztahu. Jde jen o sex. Noc plná bláznovství, prozatím. Pak se uvidí, jak se věci po první schůzce vyvinou. Nemůžu se dočkat, říká člen C-Date Petr (34).

Mezi nejoblíbenější stránky kategorie casual datingu (neboli nezávazných schůzek) bez pochyb patří C-Date.cz. Jen v České republice má více než půl milionu registrovaných členů (z nichž 56% tvoří ženy), většinou ve věku mezi 25 až 45 lety, bez partnera a na vysoké úrovni. Právě proto představuje C-Date ideální místo pro dospělé, kteří již vědí, co od života chtějí. Lidé zde často nemají čas na trvalý vztah, jedná se o osoby pracující na své kariéře, které si potřebují občas dopřát trochu zrychleného tepu při pohledu na jinou osobu, ale bez závazků a očekávání budování vztahu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva

C-Date.cz zaručuje soukromí. Uživatel si vybírá typ vztahu, který hledá, a kvality potenciálního protějšku. Snazší už to být nemůže. Stačí se jen přihlásit a navázat kontakt s lidmi, kteří vyhovují našim požadavkům.

Vypadá to jednoduše, ale pamatujte na klíčová pravidla člena C-Date:

Za prvé: Žádné triky – všichni členové C-Date ví, do čeho jdou. Pokud jste navázali první kontakt, znamená to, že máte společný zájem. Je třeba být upřímný, pravdomluvný a otevřený.

Za druhé: Buďte sami sebou – pokud se budete vydávat za někoho, kým nejste, při setkání na živo jsou pak šance na úspěch mizivé.

Za třetí: Nebojte se experimentovat – jak při výběru partnera, tak při samotné schůzce.

Za čtvrté: Naslouchejte s pochopením svému protějšku a otevřeně mu řekněte svůj názor. Hodně štěstí a vítejte na C-Date.cz!