Dnes je pondělí 30. listopadu 2020., Svátek má Ondřej
Počasí dnes -1°C Oblačno

Bárta se zle vysmál členovi ČSSD. A jsou ho plná média

Bárta se zle vysmál členovi ČSSD. A jsou ho plná média
zdroj: Archiv

Ministr dopravy Vít Bárta si je svými slovy o kmotrovském řízení ústeckého Ředitelství silnic a dálnic zřejmě jistý. Poté, co na něho jeden z dotčených podal trestní oznámení, reagoval po svém.

Stačilo pět slov, aby se ministr dopravy znovu dostal na přední místa všech domácích médií. Česká televize, Hospodářské noviny, Lidové noviny, iDnes.cz, Aktuálně.cz, bulvární Blesk, ČTK, portál Tiscali - to je jen drobný výčet těch, kteří doslovně otiskli Bártovu reakci na trestní oznámení, které na něj podal sociální demokrat Petr Benda. "Dám si ho k večeři," řekl ministr dopravy a dodal, že už nyní se na soudní stání těší.

Benda už tolik humoru v reakci na nedělní Otázky Václava Moravce neměl. "Byl jsem zvyklý snášet ledaco, ale toto je za hranicí jakéhokoli chování," prohlásil s tím, že byl dotčen on i jeho rodina. Po Bártovi tak chce nejen omluvu, ale i milionové odškodnění. Vysouzené peníze prý chce věnovat Ředitelství silnic a dálnic na dostavbu dálnice D8, silnice R7 nebo opravu komunikací.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,170 26,250
USD 21,890 22,010
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma