Bárta se zle vysmál členovi ČSSD. A jsou ho plná média

- Aktuality autor: red

Ministr dopravy Vít Bárta si je svými slovy o kmotrovském řízení ústeckého Ředitelství silnic a dálnic zřejmě jistý. Poté, co na něho jeden z dotčených podal trestní oznámení, reagoval po svém.

zdroj: Archiv

Stačilo pět slov, aby se ministr dopravy znovu dostal na přední místa všech domácích médií. Česká televize, Hospodářské noviny, Lidové noviny, iDnes.cz, Aktuálně.cz, bulvární Blesk, ČTK, portál Tiscali - to je jen drobný výčet těch, kteří doslovně otiskli Bártovu reakci na trestní oznámení, které na něj podal sociální demokrat Petr Benda. "Dám si ho k večeři," řekl ministr dopravy a dodal, že už nyní se na soudní stání těší.

Benda už tolik humoru v reakci na nedělní Otázky Václava Moravce neměl. "Byl jsem zvyklý snášet ledaco, ale toto je za hranicí jakéhokoli chování," prohlásil s tím, že byl dotčen on i jeho rodina. Po Bártovi tak chce nejen omluvu, ale i milionové odškodnění. Vysouzené peníze prý chce věnovat Ředitelství silnic a dálnic na dostavbu dálnice D8, silnice R7 nebo opravu komunikací.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Tagy: bárta