Dnes je neděle 22. května 2022., Svátek má Emil
Počasí dnes 21°C Polojasno

Bárta se zle vysmál členovi ČSSD. A jsou ho plná média

Bárta se zle vysmál členovi ČSSD. A jsou ho plná média
zdroj: tisková zpráva

Ministr dopravy Vít Bárta si je svými slovy o kmotrovském řízení ústeckého Ředitelství silnic a dálnic zřejmě jistý. Poté, co na něho jeden z dotčených podal trestní oznámení, reagoval po svém.

Stačilo pět slov, aby se ministr dopravy znovu dostal na přední místa všech domácích médií. Česká televize, Hospodářské noviny, Lidové noviny, iDnes.cz, Aktuálně.cz, bulvární Blesk, ČTK, portál Tiscali - to je jen drobný výčet těch, kteří doslovně otiskli Bártovu reakci na trestní oznámení, které na něj podal sociální demokrat Petr Benda. "Dám si ho k večeři," řekl ministr dopravy a dodal, že už nyní se na soudní stání těší.

Benda už tolik humoru v reakci na nedělní Otázky Václava Moravce neměl. "Byl jsem zvyklý snášet ledaco, ale toto je za hranicí jakéhokoli chování," prohlásil s tím, že byl dotčen on i jeho rodina. Po Bártovi tak chce nejen omluvu, ale i milionové odškodnění. Vysouzené peníze prý chce věnovat Ředitelství silnic a dálnic na dostavbu dálnice D8, silnice R7 nebo opravu komunikací.

Celý článek na ParlamentniListy.cz