Dnes je středa 29. června 2022., Svátek má Pavel a Petr
Počasí dnes 29°C Místy bouřky

Windows pro vyvolené, ostatním T 602. Vítejte u policie...

Windows pro vyvolené, ostatním T 602. Vítejte u policie...
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Podle jednoho z těch, kteří v oblasti bezpečnosti státu pracují již celá desetiletí, je stav této oblasti katastrofální. A současný šéf vnitra John ji prý zlepší jen stěží.

Bohuslav Dokoupil, který v oblasti bezpečnosti státu pracuje již 23 let uveřejnil na webu Haló novin kritický článek na adresu šéfa vnitra Radka Johna (Věci veřejné) a stavu resortu obecně. Ani na jednom nenechal nit suchou.

"Co nedokázal ministr Ruml, to dokázal ministr Langer. Co nedokázal Langer, to dokáže ministr John. Jestli tvrdím, že za Ivana Langera šlapala Policie ČR od pěti k nule, mýlil jsem se, protože nyní to bude od tří k nule," nebere si servítky Dokoupil.

Ten se opřel kromě celého vedení vnitra zejména do jeho šéfa. "Radek John, dříve novinář z Mladého světa, kde psal velmi čtivé články, se stal ministrem, a navíc ještě vnitra. Po převratu dělal novinařinu v americké televizi, pardon, TV Nova, a nyní je politikem. Vždyť on ale o vnitru, zejména policii, například, jak funguje, nic neví!" rozčiluje se pisatel.

Celý článek na ParlamentniListy.cz