Dnes je neděle 2. října 2022., Svátek má Oliver a Olívie
Počasí dnes 15°C Dešťové přeháňky

Topkařka Samková vyzývá: Strano, pojďme do opozice!

Topkařka Samková vyzývá: Strano, pojďme do opozice!
zdroj: Mediafax

TOP09 musí z vlády konečně odejít, a to tak že celá. Na svém facebookovém profilu to prohlásila řadová členka této strany, advokátka Klára Samková. A důvod?

Její současná politika je naprosto sebevražedná, myslí si.. Pro ParlamentníListy.cz pak uvedla, že není možné škrtat v sociální oblasti a současně nechat plynout státní peníze do trafik a dalších korupčních afér.

„Vždyť se podívejte, TOPku ve vládě drží banda zoufalců kolem Víta Bárty,“ reagovala na dotaz ParlamentníchListů.cz Samková s odkazem na probíhající soudní jednání v úplatkářské aféře Víta Bárty. Tady je to jenom otázka toho, jakou psychiatrickou diagnózu na to soudní jednání aplikovat,“ dodala.

Do blázince s nimi. A s tím TOPka vládne

„Doktor Jan Hnízdil pravil v jednom svém komentáři, že souhlasí s Václavem Klausem, že by toto jednání nemělo probíhat před otevřeným soudem jako přístupné veřejnosti, protože by mělo probíhat za zavřenými dveřmi psychiatrického oddělení,“ míní advokátka. „A toto je přitom ten svorník, který drží tu vládu,“ děsí se.

„Pak je tu jasná otázka, jakou důvěryhodnost asi může mít tato vláda, drží-li pohromadě s Věcmi veřejnými. A jakou důvěryhodnost může mít TOP 09? Byť je pořád důvěryhodnější než ODS. Podle mého názoru si TOP 09 setrváváním v této vládě příšerně škodí,“ vysvětluje svůj postoj Samková.