Dnes je sobota 4. února 2023., Svátek má Jarmila
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

Nečas v bulváru: Socka na dovolené. Experti: Nemá mindrák jako Topolánek

Nečas v bulváru: Socka na dovolené. Experti: Nemá mindrák jako Topolánek
zdroj: Mediafax

Premiér Petr Nečas na dovolené v té nejlevnější oblasti Itálie a navíc si to po tamější pláži korzuje v kraťasech "jako ze stánku". Tak líčí letní odpočinek Nečase bulvární deník. Podle mediálních odborníků je ale článek jen důkazem toho, že Nečas si nemá zapotřebí na nic hrát.

„On prostě zřejmě nemá mindrák,“ tvrdí mediální analytik Karel Hvížďala. „Blesk asi nemá o čem psát, neboť kritika Nečasových kraťasů je úplná blbost,“ hodnotí pak nejpřednější politickou zprávu bulvární jedničky Milan Kruml.

To, že premiér Petr Nečas nijak neřeší svou dovolenou a pro odpočinek si vybral jednu z nejlevnějších letovisek Itálie, sice bulvární Blesk „prodává" jako senzaci, ovšem pro mediální odborníky to je poněkud podřadnější zpráva. Ani jeden ze dvou mediálních analytiků, které ParlamentníListy.cz oslovily, by totiž neřešil kraťasy "jako ze stánku" a třeba i reklamní tričko, které si Nečas v Itálii oblékl na sebe.

Nečas totiž vyrazil na dovolenou do Rosolina Mare, což podle Tomia Okamury z Asociace českých cestovních kanceláří a agentur patří mezi sociální destinace. „V rámci celé Itálie je to nejlevnější lokalita - na spodní cenové hranici. I ubytování je tam všude velmi levné," řekl Blesku Okamura.

„Momentky z rodinných prázdnin premiéra Petra Nečase dokazují, že sílu image spojenou s postem šéfa vlády podceňuje," strefuje ostrý šíp bulvár nejen do Nečase, ale i do jeho  manželky Radky. Ta by prý mohla být na pláži "kultivovanější elitou". „Petr Nečas by neměl být účastníkem zájezdu," hodnotí pak lidový styl předsedy vlády a šéfa ODS módní redaktorka Františka Čížková.

Celý článek na ParlamentniListy.cz