Dnes je sobota 27. února 2021., Svátek má Alexandr
Počasí dnes 7°C Oblačno

Kateřina Klasnová bude na titulce časopisu Playboy

Kateřina Klasnová bude na titulce časopisu Playboy
Kateřina Klasnová | zdroj: Parlamentnilisty.cz

Předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Kateřina Klasnová se objeví v dubnovém čísle pánského magazínu Playboy. Manželka předsedy strany Víta Bárty poskytla podle informací ParlamentníListy.cz magazínu rozhovor, který je avizován již na titulní stránce chystaného dubnového čísla.

Kateřina Klasnová je manželkou Víta Bárty, který je vlivným poslancem Věcí veřejných a v lednu byl zvolen jejich předsedou. Sama Klasnová vykonávala funkci místopředsedkyně strany a od loňska působí jako předsedkyně véčkařské poslanecké frakce. Vystudovaná teoložka patří k výrazným tvářím Poslanecké sněmovny, kde v letech 2010- 2012 vykonávala rovněž funkci místopředsedkyně.

Před volbami v roce 2010 patřila ke skupině véčkařských žen, které se nechaly částečně odhalené vyfotografovat do propagačního kalendáře strany. Slogan „Volte naše holky“ pomohl straně do Poslanecké sněmovny i do vlády. „Véčka“ mimo jiné zaujala často neortodoxním marketingem. 

Playboy je pánský časopis, založený roku 1953 Hughem Hefnerem jako firma Playboy Enterprises, Inc. Je to měsíčník se zajímavými informacemi z oblasti módy, sportu, nejnovějších technických vymožeností, luxusního zboží, cestování, automobilismu a s profily významných osobností a rozhovory s nimi.

Je však také (a především) synonymem pro erotické fotografie žen, mnohdy z řad velmi známých osobností. Časopis Playboy vychází v mnoha jazykových mutacích téměř po celém světě. V České republice se prodává od roku 1991. Jedním z jeho šéfredaktorů byl dokonce spisovatel Arnošt Lustig.

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,090 26,190
USD 21,610 21,730
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma