Dnes je úterý 31. ledna 2023., Svátek má Marika
Počasí dnes -2°C Občasný déšť se sněhem

I spaní pod širákem může být luxus

I spaní pod širákem může být luxus
Luxusní poležení - doslova | zdroj: Profimedia

Toto spaní není pro každého. Jednak proto, že je poněkud dražší, jednak takový zážitek žaludek každého turisty neunese. Majetní odvážlivci však v síti přímo nad mořskou hladinou zažijí jistě krásné chvíle.

Netradiční nocleh nabízí ostrovní resort The Grand Park Kodhipparu. Zájemci si mohou užít nejen fascinující pohled na Indický oceán pod sebou, ale též výhled na hvězdnou oblohu v netradičním stylu. A zároveň se trochu pohoupat.

Na ostrově Kodhipparu jsou desítky domků s možností takového přespání a bazénem navrch. Je přitom fuk, jestli návštěvníci na síť hupsnou kvůli tomu, aby se odpoledne opálili, nebo si večer užili nefalšované romantické usínání.

Žádný div, že se neobvyklé poležení stalo cílem řady influencerů z celého světa, kteří svůj zážitek šíří dál prostřednictvím sociálních sítí. Ostrov je ostatně pouhých 20 minut cesty od Malé, hlavního města Malediv.

Cena za takový zážitek začíná zhruba na 400 dolarech za noc. Pojem "luxusní spaní pod širákem" v tomto ohledu tedy neodkazuje jen k radosti ze samotného zážitku.

Zdroje:
Profimedia, boredpanda.com