Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes 0°C Zataženo

Děkuji ZTOHOVEN, tohle je lepší než narozeniny, liboval si Jandák

Děkuji ZTOHOVEN, tohle je lepší než narozeniny, liboval si Jandák
zdroj: Mediafax

Poslanec za ČSSD a herec Vítězslav Jandák je asi jediný politik, který děkuje skupině ZTOHOVEN za to, že zveřejnila mobilní čísla na desítky politiků, včetně čísel na premiéra, prezidenta nebo ministra Kalouska. Jandák exkluzivně pro ParlamentniListy.cz přiznal, že tolik krásných zpráv a telefonátů nedostává ani k narozeninám.

„Já Ztohoven děkuji! Protože od rána jsem dostal přes padesát telefonátů a sms zpráv a jen pouhé dva ohlasy byly negativní. Nejdřív volal nějaký člověk a začal nadávat, druhý pak poslal negativní zprávu. Ale jinak mi lidi volají z celé republiky, zdraví, povídají si a jsou milí. To, že tato skupina zveřejnila čísla politiků, nepovažuji za nějaké trestné nebo poškozující. Jsme politici, máme sloužit veřejnosti a i s tímhle musíme počítat,“ řekl Vítězslav Jandák ParlamentnímListům.cz.

Zatímco mnoho poslanců, ministrů a třeba i ministr financí Kalousek dostávají záplavy, desítky, ba stovky urážlivých, hanlivých, nenávistných sms zpráv a telefonátů, Jandák se setkal s naprostou většinou pozitivních ohlasů.

„Těší mne to a mám z toho radost. Možná to o něčem svědčí. I kdyby teď přišly nějaké hanlivé, pořád je to pro mne skóre naprosto drtivě pozitivní. Asi je to o tom, že si na nic nehraju, říkám, co si myslím a jsem k lidem upřímný. Nevím, ale tolik pozitivních ohlasů kolikrát nepřijde ani k Vánocům nebo narozeninám či svátku,“ pochvaluje si Jandák.

Zdroje: