Dnes je pátek 5. března 2021., Svátek má Kazimír
Počasí dnes 3°C Smíšené přeháňky

´Trapná´ demonstrace zklamala i samotné účastníky

´Trapná´ demonstrace zklamala i samotné účastníky
Placeholder | zdroj: Tisková zpráva

Demonstrace proti pražské koalici ODS a ČSSD se prý nepovedla. Zklamaní z ní odcházeli i samotní demonstrující. Organizace údajně nestála za nic a mohlo přijít více lidí.

"Právě jsem se vrátil z nejhůř připravený demonstrace za poslední léta," píše uživatel Matěj Chytil na facebookové stránce, kde se demonstrace narychlo přichystala. "Zmatenej krátkej výstup, lidi stojej a nevědej, co dělat, pak si stage uzurpuje Pirátská strana a demonstranti za novej světovej řád. Gratuluju k dokonale promrhaný příležitosti."

"Byl jsem tam a nic moc. Škoda," přidává se Timur Rajniš. Stěžuje si, že přišlo málo lidí. Organizace prý taky nestála za nic. Když byla demonstrace oficiálně ukončena, ještě prý mnoho lidí přicházelo. Dorazili totiž později, ale nikdo už s nimi nepočítal.

Radní se nám spíš jen zasmáli

"Lidi stojí, skoro šeptají, přešlapují, čučí, nic se neděje, po jakémkoliv protestu ani stopy," líčil své zklamání další uživatel. "Výsledek této akce je nula. Prospěch z ní nemá nikdo. A páni radní se na náš účet dobře pobavili."

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,250 26,350
USD 22,060 22,200
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma