Dnes je středa 18. května 2022., Svátek má Nataša
Počasí dnes 21°C Skoro jasno

´Trapná´ demonstrace zklamala i samotné účastníky

´Trapná´ demonstrace zklamala i samotné účastníky
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Demonstrace proti pražské koalici ODS a ČSSD se prý nepovedla. Zklamaní z ní odcházeli i samotní demonstrující. Organizace údajně nestála za nic a mohlo přijít více lidí.

"Právě jsem se vrátil z nejhůř připravený demonstrace za poslední léta," píše uživatel Matěj Chytil na facebookové stránce, kde se demonstrace narychlo přichystala. "Zmatenej krátkej výstup, lidi stojej a nevědej, co dělat, pak si stage uzurpuje Pirátská strana a demonstranti za novej světovej řád. Gratuluju k dokonale promrhaný příležitosti."

"Byl jsem tam a nic moc. Škoda," přidává se Timur Rajniš. Stěžuje si, že přišlo málo lidí. Organizace prý taky nestála za nic. Když byla demonstrace oficiálně ukončena, ještě prý mnoho lidí přicházelo. Dorazili totiž později, ale nikdo už s nimi nepočítal.

Radní se nám spíš jen zasmáli

"Lidi stojí, skoro šeptají, přešlapují, čučí, nic se neděje, po jakémkoliv protestu ani stopy," líčil své zklamání další uživatel. "Výsledek této akce je nula. Prospěch z ní nemá nikdo. A páni radní se na náš účet dobře pobavili."

Celý článek na ParlamentniListy.cz