Nakoukněte do luxusního panství zpěvačky Adele. Prodala ho se ztrátou

GALERIE MAGAZÍN - Magazín autor: bic

Světoznámé zpěvačce Adele se konečně podařilo prodat panství v Západním Sussexu, které vlastnila se svým bývalým manželem Simonem Koneckim. Na prodeji však tratila nemalou sumu peněz. Podívejte se, jak okouzlujícího sídla se zbavila. 

Panství zpěvačky Adele z 18. století v Sussexu

Panství zpěvačky Adele z 18. století v Sussexu , zdroj: Profimedia.cz

Panství s obřím domem, ve kterém zpěvačka s nenapodobitelným hlasem bydlela v letech 2011 a 2012, se nacházi v Partridge Green v Západním Sussexu. Překrásné venkovské sídlo má 13 ložnic. Může se pochlubit také vlastním hangárem na helikoptéru, vnitřním i venkovním bazénem a rozsáhlým pozemkem, který zabírá celých 34 hektarů. Dostatek soukromí je tedy zaručen.   

Zpěvačka dům, který pochází z 18. století, nabízela na prodej za 7,25 milionu liber (přes 222 milionů korun). Po více než dvou letech se ho podařilo prodat, ovšem Adele na tom moc nevydělala. Naopak prodělala celý jeden milion liber (více než 30 milionů korun).  

Britská zpěvačka, která má na svém kontě několik cen Grammy a za svou píseň Skyfall získala dokonce  Zlatý glóbus a Oscara, tohle honosné sídlo vlastnila společně se svým bývalým manželem Simonem Koneckim. Noví majitelé z něj určitě budou mít radost.   

Tagy: nemovitosti populární zpěvačka Anglie umění a kultura celebrity a slavní slavní lidé slavné osobnosti

Zdroje: Vlastní