Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes 0°C Zataženo

Nakoukněte do luxusního panství zpěvačky Adele. Prodala ho se ztrátou

Nakoukněte do luxusního panství zpěvačky Adele. Prodala ho se ztrátou
Panství zpěvačky Adele z 18. století v Sussexu | zdroj: Profimedia

Světoznámé zpěvačce Adele se konečně podařilo prodat panství v Západním Sussexu, které vlastnila se svým bývalým manželem Simonem Koneckim. Na prodeji však tratila nemalou sumu peněz. Podívejte se, jak okouzlujícího sídla se zbavila. 

Panství s obřím domem, ve kterém zpěvačka s nenapodobitelným hlasem bydlela v letech 2011 a 2012, se nacházi v Partridge Green v Západním Sussexu. Překrásné venkovské sídlo má 13 ložnic. Může se pochlubit také vlastním hangárem na helikoptéru, vnitřním i venkovním bazénem a rozsáhlým pozemkem, který zabírá celých 34 hektarů. Dostatek soukromí je tedy zaručen.   

Zpěvačka dům, který pochází z 18. století, nabízela na prodej za 7,25 milionu liber (přes 222 milionů korun). Po více než dvou letech se ho podařilo prodat, ovšem Adele na tom moc nevydělala. Naopak prodělala celý jeden milion liber (více než 30 milionů korun).  

Britská zpěvačka, která má na svém kontě několik cen Grammy a za svou píseň Skyfall získala dokonce  Zlatý glóbus a Oscara, tohle honosné sídlo vlastnila společně se svým bývalým manželem Simonem Koneckim. Noví majitelé z něj určitě budou mít radost.   

Zdroje:
Vlastní