Dnes je sobota 4. února 2023., Svátek má Jarmila
Počasí dnes 3°C Sněhové přeháňky

Vyjděte vstříc splněným snům s Jacobs!

Vyjděte vstříc splněným snům s Jacobs!
zdroj: tisková zpráva

V mládí je člověk plný snů a ideálů, ty se však s narůstajícími povinnostmi pomalu vytrácejí. Časem sny nahrazují pochybnosti a starosti všedního dne a postupně vyvstává ta nevyhnutelná otázka: Co by, kdyby…? Hoďte pochybnosti za hlavu a pusťte se směle do toho, protože kdy je lepší čas jednat než TEĎ?  

Pro otevření dveří do světa splněných snů je potřeba udělat ten první krok a opustit vlastní komfortní zónu, protože až za jejími branami se nachází skutečný svět. K prvnímu kroku je ale potřeba silná motivace a dostatek odvahy. Žádný sen není moc malý nebo velký, stačí si ho uvědomit a pečlivě promyslet.

Jak na to?

Začněte tím, že si najdete chvilku zamyslet se. Udělejte si šálek lahodné kávy Jacobs, nasajte jedinečné aroma Jacobs, které v sobě skrývá sílu a odhodlanost a jehož tajnou ingrediencí je inspirace. Napijte se kávy -  již s prvním douškem ucítíte příliv energie, s druhým se zkuste oprostit od všech pochybností a na dně šálku nehledejte konec, ale nový start. Uvidíte, že obyčejná aktivita, jakou je pití kávy, se může díky jedinečnosti káv Jacobs proměnit v nevšední zážitek, který vede k ještě nevšednějším činům.

Motivace není nikdy dost!

Pokud potřebujete postrčit ještě o trochu víc, napište váš sen na www.kavazasen.cz a zapojte se do soutěže s Jacobs. Můžete vyhrát jedno z 500 balení prémiové instantní kávy-Jacobs Gold. Novinka Jacobs Gold se vyznačuje svou vyváženou chutí, která skrze své jedinečné aroma pohltí všechny vaše smysly, je zpracovávána metodou vymražování, díky které jsou zachovány její jedinečné vlastnosti a aroma.

Navíc Jacobs vybere ty nejzajímavější sny, kterým zprostředkuje první krok k jejich plnění.   

Říkáte si, že tohle není nic pro vás? Co když je to ale znamení začít svůj sen realizovat? Tak směle do toho, od splnění snu vás může dělit pouhý šálek dobré kávy Jacobs.

1600x900_vizual_2 zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte Jacobs Gold!

Lahodná káva v sobě ukrývá jedinečné aroma Jacobs, které prostoupí vašimi smysly a dodá vám sílu plnit si své sny. To, co se vám na počátku, kdy jste si šli dát pouze šálek své oblíbené kávy, zdálo nemožné, se krůček po krůčku může stát realitou.

Novinka Jacobs Gold se vyznačuje svou vyváženou chutí, která skrze své jedinečné aroma pohltí všechny vaše smysly. Instantní káva Jacobs Gold je zpracovávána metodou vymražování, díky které jsou zachovány jedinečné vlastnosti a aroma kávy. Záleží už na vaší fantazii, v jaké formě si ji dopřejete, Jacobs Gold se totiž hodí i do mléčných variant nápojů.

Balení 200 g instantní kávy Jacobs Gold je k dostání v obchodech za doporučenou promoční cenu 176,90 Kč.

 

Zdroje:
Inzerce